Maksimum 500 TL kulaklık önerisi

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
500 TL bütçem var arkadaşlar olabildiğince kaliteli ve kulağıma değmeyecek bir ürün arayışındayım. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için mi? Oyun içinse Arctis 5 veya Corsair Void önerebilirim. Arctis daha rahat ancak kulağım biraz değebiliyor. Yine de rahatsız edici veya olmaması gereken bir durum yok.

Corsair Void RGB aldım Amazon üzerinden. Üç ay oldu hiç sıkıntısı yok ve oldukça rahat ama sesi dışarıya biraz fazla veriyor.

Arctis 5 bakabilirsiniz.Son zamanlarda ilgimi çekiyor şu kulaklık. Kulağa değmesi bir sıkıntı yapıyor mu?
Bende yapmıyor. Zaten bassları kuvvetli olmadığı için sürücüler fazla titremiyor. Titremediği için de kulağınıza taktıktan bir süre sonra teması hissetmiyorsunuz. Başka bir kulaklığım vardı. Hem bassları kuvvetli hem de kulağıma değiyordu. Kulaklık titredikçe resmen huylanıyordum [emoji1]. Bunda öyle bir hissiyat olmuyor.

Hocam elimde amazondan alma sıfır garantili Corsair Void Surround 7.1 Dolby kulaklık var. Ürünü amazondan sipariş ettikten 4 gün sonra bi ameliyat mevzum vardı özel sağlık sigortam karşılamayınca mecbur ücretli oldum ve kredi kartı borcumu kapatmak için nakite sıkıştım öyüzden satıyorum. İkinci el ilanına koyamadığım için daha burdan yazıyorum. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz benimle.

Dosya Ekleri

• 23960848_10215185847546322_384392958_o.jpg
    23960848_10215185847546322_384392958_o.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 72
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı