Maksimum 600 TL kulaklık önerisi!

NoiceRUSS

Hectopat
Yer
İstanbul
Maksimum 600 TL kulaklık önerisi.

Bütçem bu kadar arkadaşlar. Sizlerden bu fiyata alabileceğim en iyi kulaklığı önermenizi ve sebeplerini istiyorum. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az neti bir araştırman gerek. Sonuç olarak beğendiğin kulaklıkları da buradan paylaşman daha verimli olacaktır.

Maksimum 600 TL kulaklık önerisi.

Bütçem bu kadar arkadaşlar. Sizlerden bu fiyata alabileceğim en iyi kulaklığı önermenizi ve sebeplerini istiyorum. İyi sosyaller.

Benim şu an kullandığım Lenovo'nun lecoo ew 301 modeli var A101 de en ucuz 200 internette 400TL sesi bence gayet iyi size kalmış tabiki.

200TL daha biriktirip Philips tah 4205 alabilirsin. Ses kalitesi iyi.
Bass açıp kapanabiliyor ve bassı cidden çok iyi, sesi fullemezsen sesi çok dışarı vermez(fullersen verir) 10 saat kullansan bile başın ağrımaz diyebileceğim bir kulaklık. Bende var, iyi ki almışım. JBL falan boş, başını patlatırsın.

Benden kaynaklı bir hata eklemeyi unutmuşum bilgisayar için Gaming kulaklık arıyorum kusura bakmayın benim hatam.

200TL daha biriktirip Philips tah 4205 alabilirsin. Ses kalitesi iyi.
Bass açıp kapanabiliyor ve bassı cidden çok iyi, sesi fullemezsen sesi çok dışarı vermez(fullersen verir) 10 saat kullansan bile başın ağrımaz diyebileceğim bir kulaklık. Bende var, iyi ki almışım. JBL falan boş, başını patlatırsın.

Benim şu an kullandığım Lenovo'nun lecoo ew 301 modeli var A101 de en ucuz 200 internette 400TL sesi bence gayet iyi size kalmış tabii ki.

Ben Gamepower Jin 7.1 kullanıyorum Trendyol'da 450 civarı olması lazım. Jin teknolojisi gayet başarılı mikrofonuda çok iyi. FPS oyunlarında gayet başarılı bir şekilde ses kasabilirsin. Mikrofonunda gürültü engelleme bulunuyor. Tek sıkıntısı ise dışarıya biraz fazla ses veriyor olması.

Benden kaynaklı bir hata eklemeyi unutmuşum bilgisayar için Gaming kulaklık arıyorum kusura bakmayın benim hatam.

Fark etmezki, eğer bilgisayarında Bluetooth varsa yine alabilirsen (ses kayması yapmaması için BT 5.0 olmasına dikkat et) Bluetooth yoksa veya 4.0 ise PC'ye Bluetooth adaptörü (dongle) alıp kullanabilirsin. Hem telefon hem PC de iş görür bu sayede.

Yeni konular

Geri
Yukarı