Maksimum 6000TL telefon önerisi

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 6000TL bütçem var en fazla arttiramam sizce hangi telefonu almalıyım amacım günlük kullanım için oyun oynamıyorum oynasam bile düşük sistemli oyunlar kamera aktif olarak kullanıyorum ve bu fiyata iyi olmayacağını biliyorum önerilerinizi bekliyorum.

Kullanıyorum memnunum sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Kullanıyorum memnunum sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Hocam kamerası nasıl idare eder mi kaç yıl götürür kasma donma var mı kaç yıldır kullanıyorsunuz.

Hocam kamerası nasıl idare eder mi kaç yıl götürür kasma donma var mı kaç yıldır kullanıyorsunuz.
Yıl olmadı hocam telefon zaten bu yıl çıktı. 1 aya girecek telefon. Kamerası beklentimin üstünde özellikle düzgün ışık varsa sizi tatmin ediyor. Ben muhtemelen en az 4 sene kullanırım. Kasma donma yok. Sıkıntı olarak yüz tanıma biraz beklentimin altında onu söyleyebilirim bazen yüzümü eşlemiyor.

M14 kullanıyorum. Bütçenizin sadece 200 TL üzerinde hocam. Gerçekten memnunum. Bataryası çok iyi. Kamerası da benim beklentilerimin üstünde. Tabii her şey bütçesine göre olduğundan bazı şeyleri barındırmıyor, kendiniz almanız gerekecek. Mesela kulaklık ve adaptör cihazın kutusundan çıkmaz, kılıf ve koruyucusunu da siz alacaksınız. 2 yıl yazılım güncellemesi ve 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak cihaz. Cihazı yoğun kullandığım günler hariç tek şarjla 3 gün kullanıyorum.

Geri
Yukarı