Manor Lords hangi platformdan alınmalı?

Baxia

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Manor Lords büyük ihtimalle DLC ile zenginleşen bir yapıya sahip olacak. Steam'den alırsam cikacak DLC'lere neredeyse bir oyun kadar para vermem gerekecek. Microsoft Store'den almam daha mı mantıklı? Steam dolara geçme arifesindeyken Age of Empire 4'ü Steam'den iade edip Microsoft Store'dan almıştım. Manor Lords Steam'den mi alınmalı yoksa Microsoft Store'dan mı alınmalı?

Arkadaşlar merhaba, Manor Lords büyük ihtimalle DLC ile zenginleşen bir yapıya sahip olacak. Steam'den alırsam cikacak DLC'lere neredeyse bir oyun kadar para vermem gerekecek. Microsoft Store'den almam daha mı mantıklı? Steam dolara geçme arifesindeyken Age of Empire 4'ü Steam'den iade edip Microsoft Store'dan almıştım. Manor Lords Steam'den mi alınmalı yoksa Microsoft Store'dan mı alınmalı?
Dlclerle zenginleşeceğinin bir kanıtı var mı ki :D ?
Geliştirici bile dlc düşünmediklerinde twitterde birine cevaplamıştı. Hatta erken erişim döneminde genelde dlc olayına pek girmezler geliştiriciler. Oyun tam sürüme geçerse de belki dlc olayına giderler ama erken erişim döneminde dlc işine gireceklerini düşünmüyorum.

Bu arada pahalı da olsa (absürd fiyat farkı yoksa tabi) steamden almanı öneririm. Eğer oyun erken erişim döneminde yapısal olarak da gelişirse bannerlord gibi modlanmaya çok müsait olur hatta atolye desteği bile gelebilir.

Dlclerle zenginleşeceğinin bir kanıtı var mı ki :D ?
Geliştirici bile dlc düşünmediklerinde twitterde birine cevaplamıştı. Hatta erken erişim döneminde genelde dlc olayına pek girmezler geliştiriciler. Oyun tam sürüme geçerse de belki dlc olayına giderler ama erken erişim döneminde dlc işine gireceklerini düşünmüyorum.

Bu arada pahalı da olsa (absürd fiyat farkı yoksa tabi) steamden almanı öneririm. Eğer oyun erken erişim döneminde yapısal olarak da gelişirse bannerlord gibi modlanmaya çok müsait olur hatta atolye desteği bile gelebilir.
Hocam bişe dicem. Ben oyunu yarın kredi karti ile almak istiyorum ama ekstre kesim tarihi 26 sı. Sırf bi oyun için 40 gün sonra ödeme yapmak istemiyorum. 26 sında yapılan alışveriş o ayki borca mi dahil olur yoksa bir dahaki aya mi sarkar ?

Hocam bişe dicem. Ben oyunu yarın kredi karti ile almak istiyorum ama ekstre kesim tarihi 26 sı. Sırf bi oyun için 40 gün sonra ödeme yapmak istemiyorum. 26 sında yapılan alışveriş o ayki borca mi dahil olur yoksa bir dahaki aya mi sarkar ?
Bu konuda bir bilgim yok.

Hocam bir şey diyeceğim. Ben oyunu yarın kredi karti ile almak istiyorum ama ekstre kesim tarihi 26'sı. Sırf bir oyun için 40 gün sonra ödeme yapmak istemiyorum. 26'sında yapılan alışveriş o ayki borca mi dahil olur yoksa bir dahaki aya mi sarkar?

O ay olan borca dahil olur bir sonraki aya sarkma gibi bir durum olmaz genellikle ama bazen bankalar muhasebeden çıkış vermemiş oluyor ve sonraki aya sarkıyor birkaç kez başıma gelmişti oyunu fiyat farkına rağmen Steam'den al.

Steamda 3 milyon kişinin beklediği Manor Lords sonunda çıktı. Dün Hançer Gaming yotubue kanalı üzerinden izlerken çok keyif aldım. Steam fiyatı gayet güzel. Key isteyen arkadaşlar için de en uygun bulduğum yer Kabasakal : Manor Lords 450 TL daha uygun fiyata bulan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim. Henüz satın alımımı yapmadım, bu gece yapmayı planlıyorum. İyi forumlar.

Steam'de 3 milyon kişinin beklediği manor lords sonunda çıktı. Dün hançer Gaming yotubue kanalı üzerinden izlerken çok keyif aldım. Steam fiyatı gayet güzel. Key isteyen arkadaşlar için de en uygun bulduğum yer kabasakal: Manor Lords 450 TL daha uygun fiyata bulan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim. Henüz satın alımımı yapmadım, bu gece yapmayı planlıyorum. İyi sosyaller.

Güvenlimi hocam bu site.

Steamda 3 milyon kişinin beklediği Manor Lords sonunda çıktı. Dün Hançer Gaming yotubue kanalı üzerinden izlerken çok keyif aldım. Steam fiyatı gayet güzel. Key isteyen arkadaşlar için de en uygun bulduğum yer Kabasakal : Manor Lords 450 TL daha uygun fiyata bulan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim. Henüz satın alımımı yapmadım, bu gece yapmayı planlıyorum. İyi forumlar.
Hocam sen neden sürekli Kabasakal ile ilgili indirimleri paylaşıyorsun ? Yanlış anlamayın ama siteyle bir bağınız var mı :) ? Ne zaman bir indirim haberi olsa Kabasakal da şu kadar fiyatta yazıyorsunuz da bir merak ettim.

Bu arada oyun daha yeni çıktı. Key olarak nasıl bu sitenin eline hızlıca geçiyor hala anlayamadım. Bilinen birçok key sitesine bile oyun 700 1000 TL arasında.
Kabasakal da daha önce bende 1 oyun aldım ancak daha yeni çıkan bir oyunun keyine nasıl eriştiler merak konusu.

Hocam sen neden sürekli Kabasakal ile ilgili indirimleri paylaşıyorsun ? Yanlış anlamayın ama siteyle bir bağınız var mı :) ? Ne zaman bir indirim haberi olsa Kabasakal da şu kadar fiyatta yazıyorsunuz da bir merak ettim.

Bu arada oyun daha yeni çıktı. Key olarak nasıl bu sitenin eline hızlıca geçiyor hala anlayamadım. Bilinen birçok key sitesine bile oyun 700 1000 TL arasında.
Kabasakal da daha önce bende 1 oyun aldım ancak daha yeni çıkan bir oyunun keyine nasıl eriştiler merak konusu.
Sen neden bu kadar şüpheci yaklaşıyorsun kabasakala peki? Benim yaptığım yanlış birşey mi var burada? Dediğin gibi 300-400 liraya satılan Ravenswatch oyununu 140 liraya sattıklarını gösterdim. Manor Lords da 700-1000 bandında satılırken kabasakalda 450 lira olduğunu söyledim. Açıkçası güzel fiyat verdikleri için tavsiye ediyorum. Ama hep de kabasakal demiyorum hep kabasakal da kullanmıyorum. Epic Games / Origin / Steam / Uplay gibi platformları kullanıyorum ve genelde neresi uygunsa oradan oyun alıyorum. Kinguin / Eneba / Gamivo / Driffle / Gamebillet / CDkeys / Gamebillet / Etail / Voidu / 2game / dreamgame / kabasakal / gamesatis / itemsatis / oyunfor / bynogame / dijipin hepsinde üyeliğim var hepsini de fırsat geldikçe kullanırım. Ayrıca varsa daha uygunu gösterin ben de alacağım Steamdan almaktansa böyle almayı daha çok tercih ediyorum. İşBank dolar kurunun 33,84 hesaplandığı bir platformda 15*33,84 TL vermek yerine 450 TL vermeyi daha mantıklı buluyorum. Yeni bir oyun çıkınca yada çok istediğim bir oyun olunca her yere didik didik bakarım 5 lira ucuz ise alırım. Kaldı ki oyun 3m+ istek listesine eklenmiş. İnsanlar bu oyunu 2-3 senedir bekliyor. Ben görevimi yerine getirdim en uygun yerin fiyatını belli ettim. Kabasakalda zamanında ilan pazarından new world gold / cs skin alıp satmışlığım da var aynısını bynoda itemsatista gamesatista da yaptım. Ama her zaman da steamda kendime ilerde oynarım diye kütüphane dizdim. Eklisin zaten bakabilirsin steamdan oyunlarıma :D Bu kadar herşeyi kurcalayınca insan artık aktüel gibi oluyor indirim alarmı arıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı