Manor Lords nasıldır?

Şu an satın aldım 15 dolar fakat kartıma "Steam amsterdam 537,18 TL" olarak yansıdı bu alışveriş. Nedenini bilmiyorum.
Oyundan bahsedecek olursak, bugün için birçok eksiğinin olduğu kesin fakat ucu o kadar açık bir oyun ki, uzun yıllar birçok güncelleme alacağını düşünüyorum.
Oyunun en güzel yanı hem şehir kurma hem de stratejik, Total War tarzı savaş mekaniklerini barındırması.

Direkt hediye etsem daha az yansırdı hangi bankayı kullanıyorsunuz acaba?

Direkt hediye etsem daha az yansırdı hangi bankayı kullanıyorsunuz acaba?
finansbank enpara ile almıştım, karta göre değişiklik gösteriyor mu yansıyan fiyat? world ve axess de vardı aslında. Bir de hediye etseniz nasıl daha az yansıyor, çok bildiğim şeyler değilde.

Kabasakal 450 liraya key veriyor hocam ben sonradan fark ettim oradan alabilirsiniz.
Evet kabasakal fiyatını duymuştum ama daha önce hiç alışveriş yapmadığım için uzak durmayı tercih ettim, sonra öğrendim ki güvenilirmiş.

Finansbank Enpara ile almıştım, karta göre değişiklik gösteriyor mu yansıyan fiyat? World ve Axess de vardı aslında. Bir de hediye etseniz nasıl daha az yansıyor, çok bildiğim şeyler değil de.

Evet kabasakal fiyatını duymuştum ama daha önce hiç alışveriş yapmadığım için uzak durmayı tercih ettim, sonra öğrendim ki güvenilirmiş.

Finansbank Enpara ile almıştım, karta göre değişiklik gösteriyor mu yansıyan fiyat? World ve Axess de vardı aslında. Bir de hediye etseniz nasıl daha az yansıyor, çok bildiğim şeyler değil de.

Ben birkaç kez oyun aldım oradan hiç sıkıntı çekmedim ödeme anında direkt key veriyorlar.

Şu an satın aldım 15 dolar fakat kartıma ''steam amsterdam 537,18 tl'' olarak yansıdı bu alışveriş. Nedenini bilmiyorum.
Oyundan bahsedecek olursak, bugün için birçok eksiğinin olduğu kesin fakat ucu o kadar açık bir oyun ki, uzun yıllar bir çok güncelleme alacağını düşünüyorum.
Oyunun en güzel yanı hem şehir kurma hem de stratejik, Total War tarzı savaş mekaniklerini barındırması.
Bannerlord da aynı şekilde sunuldu ve kaç yılın sonunda tam sürüme geçtiler. Bu oyunda 2 3 yıl boyunca güncellemeler ile desteklenip geri dönüşlere kulak vereceklerini düşünüyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelir.

Konuyu takipteyim oynayan arkadaşlar belirtsinde alalım. Oyun sadece singleplayer gördüğüm kadarıyla singleplayer ne kadar sıkılmadan oynanır ?

Ben aldım paycel ile 514 tl çekti 500 tl üzerine 100 tl geri odeme kampanyasi vardi ona katildim 414 tl ye geldi bilginiz olsun almak isteyen arkadaslara fikir olur belki.

Ben aldım paycel ile 514 TL çekti 500 TL üzerine 100 TL geri odeme kampanyasi vardi ona katildim 414 TL'ye geldi bilginiz olsun almak isteyen arkadaslara fikir olur belki.

Benden 490TL çekti diye iade ettim kabasakaldan aldım :D.

Dosya Ekleri

• IMG_3240.jpeg
    IMG_3240.jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı