Marco Reus’u takımda görmek ister misiniz?

Petri

Kilopat
Herkese merhabalar.

Eğer Mertens ile yola devam edilmez ise takımda onun yerine Marco Reus’u görmek ister misiniz sevgili Galatasaraylılar?

Açıkçası kendisi benim çok uzun yıllardır hayranı olduğum bir futbolcu. Bu yüzden de onu kesinlikle Galatasaray’da görmek isterim.

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz?

Kim görmek istemez ki? Yalnız şöyle bir durum da oluyor takımın yaş ortalaması artıyor. Futbolcuların huzurevi konumuna düşmemeleri süper lig takımları.
Emin Bayram sanırsam önümüzdeki sezon için kadro planlamalarında yer alacakmış. Bir diğer yandan Tete ve Yusuf Demir denendi ama tutmadı. Kadro kurma ve planlama işi gerçekten çok zor bir şey. Özellikle de büyük kulüpler için.

Reus’un ölüsü bile iş yapar.
Ben de öyle düşünüyorum 😇.

Herkese merhaba.

Eğer mertens ile yola devam edilmez ise takımda onun yerine marco Reus'u görmek ister misiniz sevgili galatasaraylılar?

Açıkçası kendisi benim çok uzun yıllardır hayranı olduğum bir futbolcu. Bu yüzden de onu kesinlikle Galatasaray'da görmek isterim.

Tabii ki isterim ama mertens mi reus mu sorusuna mertens kalsın derim.

@sivaslikangal58 Mertens bu sezon gerçekten çok iyiydi ama bir sonraki sene aynı performansı gösterebilir mi emin değilim. Gene de en kötü ihtimalle teknik ekipte görmek isteyeceğim bir isim.

@eren28tr şu anlık net bir şey yok ama Süper Lig ihtimali hiç uzak durmuyor.

Herkese merhabalar.

Eğer Mertens ile yola devam edilmez ise takımda onun yerine Marco Reus’u görmek ister misiniz sevgili Galatasaraylılar?

Açıkçası kendisi benim çok uzun yıllardır hayranı olduğum bir futbolcu. Bu yüzden de onu kesinlikle Galatasaray’da görmek isterim.

Falcao volume 2 olur eğer transferi gerçekleşirse. Mertens'in yerine alınacak isim Rafa'dan başkası olmamalı.

Geri
Yukarı