Marmara üniversitesinde okunur mu?

Ben Marmara'da okudum ve cevabım kesinlikle hayır. İstanbul dışından geliyorsan zaten şu an olacak gibi değil.

Cevabı pahalı olması mı yoksa eğitimin kalitesiz olması mı? Çünkü ben de 2. tercih olarak Marmara bilgisayar yazdım.

Hepsi bir arada, ne beklediğine bağlı ama eğitim vs. zaten liseden hallice, lise plus gibi bir şey. Derslere çoğu kez araştırma görevlileri giriyordu havalarından geçilmiyor. İstanbul Üniversitesi de aynı hatta daha berbat.

Ben Marmara'da okudum ve cevabım kesinlikle hayır. İstanbul dışından geliyorsan zaten şu an olacak gibi değil.

Hocam sosyal imkanlar olarak Maltepe yine imkanları olan bir ilçe. İstanbul üniversiteye ye kıyasla mühendisliğin imkanları daha fazladır. İstanbul Üniversitesi eğitim anlamında Türkiye'nin ortalamasından farkı yok ekstra bir şeyi yok.

Hocam sosyal imkanlar olarak Maltepe yine imkanları olan bir ilçe. İstanbul üniversiteye ye kıyasla mühendisliğin imkanları daha fazladır. İstanbul Üniversitesi eğitim anlamında Türkiye'nin ortalamasından farkı yok ekstra bir şeyi yok.

Ben bitidiğimde göztepe kampüsündeydi taşınmamıştı henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı