Marvel's Spider-Man GTX 1650 ile ortalama kaç FPS verir?

1and0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Marvel's Spider-Man oyununda ASUS TUF GTX 1650 Ryzen 5 2600 16 GB 3000MHz RAM ile ortalama kaç FPS alırım? Kasma falan olur mu?

FSR ile Ultra ayarlarda bile oynarsın eğer FSR kullanmam dersen yüksek ayarlarda oynarsın. Oyun spesifik olarak alev çıkan noktalar ve gökdelenlerde çok FPS kaybı yaşıyor. Onun dışında iyi bir FPS oranına sahip. Bu arada Weather Particle Quality ayarını kısık tutun FPS'yi çok düşüren bir ayar.

FSR ile Ultra ayarlarda bile oynarsın eğer FSR kullanmam dersen yüksek ayarlarda oynarsın. Oyun spesifik olarak alev çıkan noktalar ve gökdelenlerde çok FPS kaybı yaşıyor. Onun dışında iyi bir FPS oranına sahip. Bu arada weather particle quality ayarını kısık tutun FPS'yi çok düşüren bir ayar.

FSR AMD de var diye biliyorum hocam yanlış bilimiyorsam bir ne işe yarıyor.

FSR teknolojisinin amacı; tüm türler ve ilgi alanlarındaki oyuncular için oyun deneyimlerini geliştirmek ve orijinale yakın çözünürlük kalitesi sunarken aynı zamanda her çözünürlükte performansı artırmaktır. AMD de kullanılıyor.

FSR AMD teknolojisi doğru fakat işini yazılım yolu ile yaptığı için NVIDIA GTX ve RTX kartlarda destekliyor. Amacı ise DLSS ile aynı görüntüyü çok bozmadan FPS arttırmak. FSR 1.0 iyi değildi fakat eğer doğru optimize edilirse FSR 2.0 bazı oyunlarda DLSS ile aynı performansı veriyor. Mesela God of War ve deathloop bu oyunlar çok iyi kullanıyor.

Geri
Yukarı