Masaüstü bilgisayar aniden kapanıyor

Son düzenleme:
Merhabalar. Bilgili arkadaşlarında size daha iyi yardımcı olabilmesi için sistem özelliklerinizi detaylı bir şekilde marka modeline kadar paylaşın. Bu sorun donanımsal ya da yazılımsal olabilir bunu net olarak tespit edemeyiz. Eğer yazılımsal bir problem ise ekran kartı için çıkan bütün sürücüleri tek tek denemek, Frekans Mhz ve güç değerlerini değiştirmek ya da düşürmek, undervolt, fan ayarı gibi olaylar belki çözebilir. Ayrıca şöyle bir konu var bakabilirsiniz.

bende restart olmuyo farklı bir sorun
BIOS güncel değil bununla kesin güncelle:
Sonra bununla tekrar güncelle:

DDU rehberini uygulayıp bunu yükleyin:
Kod:
https://drivers.amd.com/drivers/win10-radeon-software-adrenalin-2020-edition-20.9.1-sep29.exe

1152921505691722180 olanı da yükle.
280 dosyasını nasıl açacağım
ve 2E0 dosyasını nasıl açacağım
driver linki incomplete diyo nasıl indireceğim

Son düzenleme:
280 dosyasını nasıl açacağım?
Ve 2E0 dosyasını nasıl açacağım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunları bilmeniz lazımdı. Bilgisayar sadece oyun, sosyal medyadan ibaret değil.

Driver linki incomplete diyor nasıl indireceğim?
Kod içinde boşuna vermedim. Kopyalayıp bir indirme aracıyla indireceksin IDM benzeri.
Yapamam dersen buradan girip 429 MB olanı indireceksin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunları bilmeniz lazımdı. Bilgisayar sadece oyun, sosyal medyadan ibaret değil.

Kod içinde boşuna vermedim. Kopyalayıp bir indirme aracıyla indireceksin IDM benzeri.
Yapamam dersen buradan girip 429 MB olanı indireceksin.
BIOS'u ilk 1.linkle sonra 2.linkle tekrar güncelledim.DDU ile kendi kullandığım radeon yazılımını kaldırdım.IDM ile sizin attığınız linktekini indirdim ve realtek yazılımını kurdum şimdi yeniden başlatıp bi oyunda test edeyim mi?

Geri
Yukarı