Masaüstü PC için hangi RAM'i almalı?

Darfind

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sonunda PC'me RAM alacağım ve hangisini alacağımı bilmiyorum tek bildiğim şeyler MHz 2666 ve DDR4 olacak ama internette arattığımda notebooklar için çıkıyor. Masaüstüne uygun bir RAM atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam SODİMM yazmıyorsa laptop için değildir.
Ayrıca kaç GB gerekiyor? Halihazırda sahip olduğunuz belleğe aynısını ekleyip çift kanal mı yapacaksınız yoksa iki yeni ram bellek mi satın alacaksınız?

Hocam SODİMM yazmıyorsa laptop için değildir.
Ayrıca kaç GB gerekiyor? Halihazırda sahip olduğunuz belleğe aynısını ekleyip çift kanal mı yapacaksınız yoksa iki yeni ram bellek mi satın alacaksınız?
hocam 8 gb ram lazım dual channel yapacağım

CPU-Z'den SPD sekmesinin fotoğrafını atar mısın?
hemen atıyorum hocam

1701358439416.png

Hocam 599TL'ye Fury Beast 8 GB 2666MHz bulunuyor ancak ben 21TL fazla verip 3200MHz olanı almanızı öneririm. Şimdilik performans farkı olmaz belki ancak anakart değiştirdiğinizde onun yanına tek bir adet yeni bellek alırsınız 3200MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 599TL'ye Fury Beast 8 GB 2666MHz bulunuyor ancak ben 21TL fazla verip 3200MHz olanı almanızı öneririm. Şimdilik performans farkı olmaz belki ancak anakart değiştirdiğinizde onun yanına tek bir adet yeni bellek alırsınız 3200MHz.

Hocam net uyumludur değil mi başka atmam istediğiniz bir şey var mı çünkü iade ile uğraşamıyorum

Hocam net uyumludur değil mi başka atmam istediğiniz bir şey var mı çünkü iade ile uğraşamıyorum
Yok hocam uyuyor. Uymazsa söyleyin söz yenisini ben alacağım size.

Son düzenleme:
Evet 17TL farkla 3600MHz :).

Sağ olun hocam tekrar.

Evet 17tl farkla 3600mhz :).
hocam ben abime sorduğumda olmuyor takılmıyor demişti aldığı ramde buydu

onların taktığı ramin aynısını takmalısın demişti

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı