Masaüstü USB Wifi Adaptör Önerisi

Yiğido Sarı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Yazlığa taşındık ve bilgisayar kasamı da buraya getirdim. Fakat internet yok. İnterneti telefonun Kişisel Erişim Noktasına bağlanarak sağlamak istiyorum fakat USB Wi-Fi adaptör gerekliymiş.

Fazla pahalı olmayan Wi-Fi adaptör öneriniz var mı? 4,5G hızında internetim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu yazmayı unutmuşum evet Windows 10 kullanıyorum. Usb yi taktığımda direk Wifi buluyor mu? Cd room olmadığından dolayı driver nasıl kurabilirim

Buradan TP-Link'in yayınlamış olduğu son sürücü yazılımını yükleyebilirsiniz. Evet otomatik tanıyor fakat güncel sürücüleri yüklemenizi öneririm.

Masaüstü bilgisayarımda sorunsuz kullanırım değil mi? Çok sordum ama emin olmadan almak istemiyorum.
Windows 10 64 bit Education kullanıyorum.
Masa üstü bilgisayar'a bağlayacağım.

Ürün arızalı gelmediği sürece hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu mağazadan aynı üründen 5 tane aldım daha hiç problem yaşamadım. Dediğim gibi Windows 10'a uyumluluğu tam. Chipsetide güncel sürücü desteği verilmeye devam edecektir.

Bir de şeyden korkuyorum.
Turkcell 4.5G kullanıyorum.
Tp-Link sadece WPA/WPA2 şifrelemeli ağları görüyormuş. Telefondan açtığım wifi ı bulabilir mi ki?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı