Masaüstü vs Dizüstü Sistem

4000TL
RX480 karta 1000tl desek 3000tl ye de sistemi dizelim hocam.
Sadece fare var demişsiniz hocam.
Çok teşekkür ederim. Ama monitör de yok onu eklememişsiniz. Dediğiniz bir yeri anlamadım;
''RX40 karta 1000 Tl desek'' derken ?

Bir de ekran kartını da eklememişsiniz, ekran kartı ve monitörü de eklerseniz çok sevineceğim :)

2GB veya 4GB olması fark eder mi ? Birde hangi marka daha iyidir ? Asus'un OC Edition - Rog Strix gibi modelleri var, bunlar ne oluyor ?

Son düzenleme:
Gtx 970 bütçemi aşıyor. Onun yerine Gtx 960 almayı tercih ettim. Msi'ı mı Asus'u mu önerirsiniz ?

Biraz monitörlere baktım, forumlardan da yola çıktım. Benim bulduğum en iyi 2 monitör şunlar:
PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS MONİTÖR
PHILIPS 21.5" 224E5QSB/01 LED IPS MONİTÖR
Hangisi daha iyi olur ? Oyun amaçlı kullanacağımı tekrardan belirteyim.
Alabileceğiniz açık ara en iyi ekran kartı RX 480. Size markaya takılmamanızı öneririm.

Alabileceğiniz açık ara en iyi ekran kartı RX 480. Size markaya takılmamanızı öneririm.
Yanlış hatırlamıyorsam bir forumda AMD ile İntel, birlikte çalışınca çok ısınıyor, sorun çıkartıyor vs. gibi bir yazı okumuştum. Doğruluğunu bilmiyorum ama yine de içimde bir kuşku var. Bir de daha monitör alacağım. Monitör ortalama 450Tl. O ekran kartının fiyatını bilmiyorum, ama alabilmem için en fazla 700-750Tl olması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı