Masterfox sıvı soğutma alınır mı?

ZTRANCY

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, marka çok bilindik değil. Yeni yeni çoğu yerde görmeye başladım. Sizce tercih edilmeli mi? Aynı fiyatlara kule tipi satılıyor. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ucuz etin yahnisi yenmez" sıvı soğutma konusunda belirli markaların belirli ürünlerini kullanmakta fayda var bu tabii bütçe meselesi.

Sıvı soğutma alırken seçeneklerini belirle mesela almayı düşündüğün markanın ürününün kullanıcı yorumlarını, markanın satın alım sonrası ürünün arkasında duruyor mu, garanti koşulları vs gibi.

Forumda ki arkadaşlar bahsettiğin sıvı soğutma yerine "Deepcool" önereceklerdir veya Corsair, Cooler Master ya da MSI, bunlar en azından bilinen kullanıcı deneyimleri olan markalar.

"Ucuz etin yahnisi yenmez" sıvı soğutma konusunda belirli markaların belirli ürünlerini kullanmakta fayda var bu tabii bütçe meselesi.

Sıvı soğutma alırken seçeneklerini belirle mesela almayı düşündüğün markanın ürününün kullanıcı yorumlarını, markanın satın alım sonrası ürünün arkasında duruyor mu, garanti koşulları vs gibi.

Forumda ki arkadaşlar bahsettiğin sıvı soğutma yerine "DeepCool" önereceklerdir veya Corsair, Cooler Master'ya da MSI, bunlar en azından bilinen kullanıcı deneyimleri olan markalar.

Anladım dediğiniz gibi haklısınız, peki 5600 veya X serisi için gerekli mi yoksa kule tipi fan yeterli olacak mıdır? Diğer postumda arkadaşlar öneri yaptı kule için ama sıvı soğutucuyu sormadım.

Geri
Yukarı