Mate 10 Lite Alınır mı?

joseph0

Hectopat
İyi akşamlar. Tekrardan rahatsız ediyorum ama Vatan bilgisayarda Mate 10 Lite 64GB modeli 1850 TL olmuş. TR garantili ürün istiyorum sizce alınır mı?

Fiyatını hak etmeyen bir ürün ben almazdım şahsen. İthalatçı garantili Mate 10 Lite modeli nette 1460-1500 TL civarına satılıyor. Türkiye garantili modeller ise 1720 TL civarında. Türkiye garantili model alacaksan en azından netten al daha ucuza gelsin, Vatan'a o kadar para vermeye gerek yok sonuç olarak ikisi de aynı garantidir. İthalat garantili cihaz almaya sıcak bakmıyorsan elbette daha ucuz olmasına rağmen bu cihazları almayabilirsin saygı duyarım, ben kesinlikle bu modeli almazdım. Ülkedeki şartlardan ötürü bu orta seviye telefonlar bile aşırı derecede pahalı satılır duruma geldiler ne kadar hak etmiyor desem de Türkiye garantili modellerin çoğu fiyatını hak etmiyor zaten böyle bir durumda var maalesef.

Türkiye garantili cihaz alacaksan önerim 1700 TL fiyatına XZ olur, kat kat Mate 10 Lite modelinden daha iyi bir telefondur. N11 sitesinde bu modeli 1600 TL fiyatına bile alabilirsin.

Sony Xperia XZ (Sony Türkiye Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı