Mate 20 Lite ile Android Auto kullanamamak

mukon

Hectopat
Selam, arabamda Android Auto'yu Mate 20 Lite telefon ile kullanamıyorum. Ne yapsam da bağlantı aşamasında tepki vermiyor cihaz. Ne önerirsiniz? Farklı bir uygulama ile çözebilir miyim?

Android sürümün nedir? Google Play Hizmetleri güncel mi? Google Play Store'dan Android Auto indirmeyi deneyin.

Kendi telefonum redmi note 8 pro ile bağlantı alabiliyorum. sadece mate 20 lite ile alamıyorum. juke 2016

araçta yeni takılmış multimedya ekran var

Kendi telefonum Redmi Note 8 Pro ile bağlantı alabiliyorum. Sadece Mate 20 Lite ile alamıyorum. Juke 2016.

Araçta yeni takılmış multimedya ekran var.

Screenshot_20240420_185323_Samsung Internet.jpg

Yazan bu sekil. Kablosuz oluyor mu peki?
Pardon kablolu demek istemiştim.

Açıkçası biraz daha teknik destek sayfalarını gezerek ve şikayetleri okuyarak maalesef herhangi bir sonuç ve cevap bulamadım benzer ve çoğu kişide aynı durumu yaşıyor bu Huawei cihazlarda.
Bizde de P40 Lite var ama çalışmıyor Android Auto Google yok diye çalışmıyor diye düşündüm ben ama sizde Google var ise tamamen Huawei'in kendi yazılımı yüzünden çalışmıyor.
Sizde buraya bakarak durumu ve neden böyle bir kanıya vardigimi anlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Google servislerinden olabileceğini tahmin ettim bende. Peki multimedya cihazda google play den uygulama indirip cep telefonunu o uygulama ile bağlayabilir miyim? CarLink benzeri uygulamalar var ama hangisi olur denemedim.

Google servislerinden olabileceğini tahmin ettim bende. Peki multimedya cihazda Google Play'den uygulama indirip cep telefonunu o uygulama ile bağlayabilir miyim? Carlink benzeri uygulamalar var ama hangisi olur denemedim.

Belli ekran yansıtma programlarını indirebiliyorsaniz olabileceğini düşünüyorum ama o uygulamalar hakkında pek bir fikrim yok. Bu konuda bilgili olan kisiler uygulamayi size onersin ve deneyin denemekten zarar gelmez.

Geri
Yukarı