MatePad 11.5 vs MatePad Air

342746

Kilopat
Makaleler
10
Merhaba, derslerim icin ve sinava hazırlık için laptop alma dusunceseydim ama kafam bir MatePad almaya daha cok yatti. Huawei'nin kendi sitesinden alisveris yaptığımız halde iki urunde de klavye, mouse ve kalemini hediye olarak veriyor. Arada yaklasim 4,5 bin TL fiyat farki var. Aradaki farka deger mi sizce? Yoks 11.5 daha mantikli mi?

Bütçen Tab s8e yeter mi?
Bende tablet almayı düşünüyorum ve Huawei 3 haftadır araştırıyorum ve bazı sıkıntıları var yazılımsal olarak ve Samsung not uygulaması çok daha iyi.
Bende tablet alacağım dersler için hala daha da almadım çoğu tableti araştırdım ve şu an en mantıklı olan Tab s8.

İkisi de güzel cihazlar. Birinde Snapdragon 7 Gen 1 var diğerinde 888. Performans olarak fark var aralarında.

Uzun vadeli düşünüyorsan Air alınabilir fakat 7 Gen 1'de günümüz için fazlasıyla yeterli.

@Viva La Vida S8'e kadar çıkılırsa Air 5 alma gibi bir fırsatta var.

Sizin yüzünüzden galiba taksitle Air 5 alacağım çok güzel cihaz😍 çok şık🤤

Hocam S8 Daha mantıklı olacaktır Samsung piyasadaki 1 numaralı ekran üreticisi ayrıca DeX S Pen gibi özellikler çok işinize yarayacak Huawei sandığınız kadar iyi değil YouTube dahil hiçbir Google uygulaması yok yan uygulamalarla yüklüyorsunuz ve hiçbir Google YouTube linkini açamıyorsunuz

Sizin yüzünüzden galiba taksitle Air 5 alacağım çok güzel cihaz😍 çok şık🤤
Bu arada bütçe artarsa İPad Air 5 Benimde net önerimdir M1 Çip ile işinizi görecektir Sadece kalemleri biraz pahalı o kadar Ben olsam İPad Alırdım 1 Numaralı Tablet üreticisidir Apple

Apple iPad Air 10.9 (5. nesil) MM9C3TU/A iPad Air 10.9 inç Wi-Fi 64GB Uzay Grisi MM9C3TU/A Şu linkten Air 5 Alabilirsiniz Ne S8 ne Matepad buna kafa tutabilir hepsinden iyidir.

Hocam S8 daha mantıklı olacaktır Samsung piyasadaki 1 numaralı ekran üreticisi ayrıca DeX S Pen gibi özellikler çok işinize yarayacak Huawei sandığınız kadar iyi değil YouTube dahil hiçbir Google uygulaması yok yan uygulamalarla yüklüyorsunuz ve hiçbir Google YouTube linkini açamıyorsunuz.

Ayrıca APK uygulamalar olduğu için APK'nın güncellemesini beklemek gerekiyor, öğrenciler için PDF+YouTube çok önemli. Huawei tercih etmem şahsen( şu anlık).

Ayrıca APK uygulamalar olduğu için APK'nın güncellemesini beklemek gerekiyor, öğrenciler için PDF+YouTube çok önemli. Huawei tercih etmem şahsen( şu anlık).

Etmeyin zaten hocam hepsini açmak bir çile bir işkence Bu Bütçedeki en iyi cihaz İPad Air 5 olacaktır
APPLE 5. Nesil 10.9" 64GB iPad/ Air Wi-Fi Tablet Uzay Grisi MM9C3TU/A Buyrun Bu Tablet
Buyrun buda kalem
Apple Pencil Satın Alın (2. Nesil) Tercihinizin İPad olması sizin için en iyisi olacaktır M1 işlemci uzun yıllar çok stabil bir şekilde götürür siz.

Ayrıca İOS'un arayüzüde çok tatlı ve stabil

Geri
Yukarı