MatePad 11.5 vs MatePad Air

Once ben de Ipad dusundum ama Huawe'nin klavye ile birlikte satılması beni cezbetmisti. Ipad ile bir Apple Pencil alsam hemen hemen bütçeme uyuyor ama Apple'in klavyesi cok pahali. Ona da bir cozum bulabilirsem Ipad tercih ederim.

@Conscious @Sloty
apple pencil yerine bu olsa olur mu?

Once ben de iPad dusundum ama Huawe'nin klavye ile birlikte satılması beni cezbetmisti. iPad ile bir Apple Pencil alsam hemen hemen bütçeme uyuyor ama Apple'in klavyesi cok pahali. Ona da bir cozum bulabilirsem iPad tercih ederim.

Hocam Huawei almayın çok pişman olursunuz iPad Air dururken yüzüne bakmam açıkçası M1 işlemci deyip susarım ki Almışken kalitelisini alın hocam ürünün.

@Conscious @Sloty
Apple Pencil yerine bu olsa olur mu?

Evet hocam bunu alabilirsiniz ha bütçeyi arttırıp orijinal almanız tabii daha iyi olur ama arttmaz ise bu da olur sıkıntı olmaz

Hocam birde tableti mediamark'tan alınız tavsiyemdir.

Hem APK güncellemesi sorunu hem de hw Air kullananlar klavyesinden çok şikayet ediyorlar Türkçe klavye sorunluymuş, alanların yorumlarında gördüm. Hayal kırıklığına uğramayın.
evet hocam alırken ürünün kalitelisini alacaksınız Bu arada İPad'i attığım mediamarkt linkinden alın hocam kalemi burdan alabilirsiniz

Hocam Huawei almayın çok pişman olursunuz iPad Air dururken yüzüne bakmam açıkçası M1 işlemci deyip susarım ki Almışken kalitelisini alın hocam ürünün.
Hocam laptop yerine tablet dusunme sebebim zaten klavyesiyle mousesiyle birlikte ayni laptop gibi bir kullanimim sunmasiydi. Ama Huawei almayin diyorsaniz Ipad butceme aksuarlariyla birlikte uymuyor maalesef. Eger klavyesiyle kalemiyle birlikte onerebileceginiz baska bir model varsa degerlendirebilirim yoksa laptop alacagim maalesef.

Hocam laptop yerine tablet dusunme sebebim zaten klavyesiyle mousesiyle birlikte ayni laptop gibi bir kullanimim sunmasiydi. Ama Huawei almayin diyorsaniz iPad butceme aksuarlariyla birlikte uymuyor maalesef. Eger klavyesiyle kalemiyle birlikte onerebileceginiz baska bir model varsa degerlendirebilirim yoksa laptop alacagim maalesef.

Hocam iPad bütçeye uymuyorsa Tab S8 Alabilirsiniz kılıfları da ucuz Ayrıca DeX özelliği oldukça işinize yarayacaktır.

@342746 Klavyeyi dert etmeyin bence siz Mini 6 + kalem alın.

@Viva La Vida Hocam sizde Air 5 alın fakat Mediamarkt linki pahalı, öğrenciyseniz PT'den alın. O kalemi de alabilirsiniz.

@342746 Klavyeyi dert etmeyin bence siz Mini 6 + kalem alın.

@Viva La Vida Hocam sizde Air 5 alın fakat MediaMarkt linki pahalı, öğrenciyseniz PT'den alın. O kalemi de alabilirsiniz.

Aynen öyle Hocam iPad 1 Numaradır PT Tercihe kalmış kalemi alabilirsiniz Mini 6 Artı Kalemde iyi olacak dediğiniz gibi

Merhaba hocam sanırım aynı ikilemde bende kaldım. Sanırım 11.5 sadece bir tık daha buyuk ve pili bir tık daha iyi. Onun dısında piksel yogunlugu, çözünürlük, islemci, kalem yapısması, ses sistemi, kalem destegi olarak daha iyi. 11 daha mantıklı geliyor bana göre. Bu konuyu actıysanız belki MatePad Air da bakmışsınızdır diye soruyorum, Air icin 3-4 bin fazla vermeye gerek var mı? Pil, islemci, çözünürlük olarak iyileştirme yapılmış. Bu konuda fikriniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı