Mavi ekran hatalarını nasıl çözebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tayfuntako

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar;

Sürekli mavi ekran hataları alıyorum kurtulamadım hatalardan, hatalar şöyle;
1.PROCESS1_İNİTİALİZATİON_FAİLED
2.PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
3.CRITICAL_SERVICE_FAILED
4.MEMORY_MANAGEMENT
5.IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
6.SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
7.BAD_POOL_HEADER
8.KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED

Sürekli bu hataları alıyorum arkadaşlar, sistemi yeni toplamış olmama rağmen sistem bu hatalardan kurtulup bir türlü stabil çalışamadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler..

Bir kismini guncelledim simdi is basi yapicam yarin son durumu yazarim cok tesekkurler Allah razi olsun.

Usta kolay gelsin, dediklerini yaptim fakat bios guncelleyemedim Usb'ye atiyorum bios'tan giriyorum bellek bos uyarisi geliyor, ekran kartini guncelledim ve "updatetools" diye hata almaya basladim.
Amd yaziliminiz duzgun calismamaktadir diye hata aldim ve dun aksam yaptiklarimdan sonra Kernel_secruty_failed gibi bir mavi ekran hatasi aldim, Pc internete girmemeye basladi. Dun aksamdan itibaren ayrica Pc'yi her actigimda kisisel bilgisayariniz bir sorunla karsilasti hatasi verip reset atip onarima geciyor. Acildiginda bir hata raporu geliyor ayrintilari goster secenegi ve gonderme secenegi var, bunlari nasil cozeceğiz acaba?

Haber bekliyorum usta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını nasıl güncellediniz? Usb belleği fat32 olarak tekrar biçimlendirin.
Rar dosyası içindekerileri usb belleğin içine çıkartın. Sonra bıostan seçebilirsiniz.
Aynen dediginiz gibi yaptim ama olmuyor.

Wireless adaptoru Usb'den cikardigim anda kisisel bilgisayariniz bir sorunla karsilasti diyip surekli reset atiyor onarima geciyor tekrar reset atiyor.

Suan hic kullanamiyorum Pc'yi surekli mavi ekran hatasi aliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı