Çözüldü Mavi ekran hatalarının sebebi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

rxhysz

Femtopat
Daha fazla  
Yeni format attım bir 12 gün oldu. Driverları kurdum kendi sitesinden ettim her şeyi ASUS'un Armoury Crate'sinden de kontrol ettim güncel doğru ama mavi ekran alıp duruyorum. Aşağıya bırakıyorum minidump dosyasını.

Minidump

Çözüm
Testler temiz ve diğer dediklerimi yaptıysaysan anakartı yolla değişsinler. Sorun var maalesef.

Hepsini kurdum hocam bilgisayarı yeniden başlattım tekrar Driver Identifier'i açıp scanladım tekrar paylaşıyorum linki bazıları hala Update yazısında kalmış.

Normal mi? Normalse ellemeyeceğim.

Normal. Sistemi test et ve mavi ekran alıp almadığını bildir.

Tamamdır bir oyun yüklemeye çalışacağım genellikle oyun yüklerken mavi ekran yiyordum bu gece de test edeceğim yemezsem yarın size rapor veririm iyi akşamlar.
Hocam iyi akşamlar tekrardan bir şey fark ettim yüklememi söylediğiniz ses sürücüsünü kurduğumda yeni sürümü kurmuyor yani kuruyorum yeniden başlat diyor başlatıyorum ama bir değişiklik yok kurmuyor yani setup dosyası mı bozuk yoksa benim ana kartım mı desteklemiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
OCCT ile GPU testi yap. Aygıt yöneticisine gir, ağ kartını seç ve güç kazanmak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın işaretini kaldır.

Tamam hocam testi yapayım bir de bir şey diyeceğim genellikle indirme yaparken mavi ekran yiyorum zaten sanırım dediğiniz ağ kartı çözecek gibi yaptıktan sonra test edip sizi bilgilendireyim.

OCCT ile GPU testi yap. Aygıt yöneticisine gir, ağ kartını seç ve güç kazanmak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın işaretini kaldır.

Hocam 1 saatlik test yaptı herhangi bir sorun çıkmadı dediğiniz ayarı da yaptım o sırada arkada oyun da yükledim bir sorun yok gibi şu anlık sizi de yoruyorum 3 gündür kusura bakmayın yine de yardımlarınız için çok teşekkür ederim artık bir şey olursa da kendim halletmeye çalışırım sizi daha fazla da rahatsız etmek istemiyorum sağ olun.

Tam da çözüldü mutlu oldum derken bir daha mavi ekran yedim. Anlayamıyorum her neyse dump dosyasını bırakıyorum hocam.

Minidump

Son düzenleme:

Geri
Yukarı