Mavi ekran hatasının sebebi nedir?

Çözüm
Bomboş bir video. Yüksek performans ayarı normal değil de adı üstünde yüksek performans. O ayarda çok takılıyor musun? Dengeli ayarı da normal. Dengeli ayarında kısa bir oynama yapacağız ama bunu sistem üzerinden değil BIOS üzerinden yapacağız. CBS ayarını kapat BIOS üzerinden.
Bomboş bir video. Yüksek performans ayarı normal değil de adı üstünde yüksek performans. O ayarda çok takılıyor musun? Dengeli ayarı da normal. Dengeli ayarında kısa bir oynama yapacağız ama bunu sistem üzerinden değil BIOS üzerinden yapacağız. CBS ayarını kapat BIOS üzerinden.
Yüksek performansta hiç olmadı. Cbs yi kapatıyorum hemen.

Olduğu gibi kal. Dengeli yani. Şimdi sistemi 1-2 gün kontrol edip sonucu yazmanı bekleyeceğim.
Tamamdır teşekkürler. Tekrar yersem yazarim.

Pardon ben cpt algıladım ve cpt ayarlarını değiştirmişim. Cbs ayarları nerede bulamadım.

Core performance boost u kapattım dogru mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı