McAfee Nasıldır?

Biraz "itelemişler" sanki hocam :) bilgisi olmadığı için çok o da almış bulunmuş artık. Onun sistemine kurdum Mac için arayüzü çok sorunlu gözükmüyor.

Ben Kaspersky öneriyorum. Bulut tabanlı olduğundan sistemi yormaz onun dışında BitDefender olabilir 1 sene kullandım ama sisteminiz düşükse yoruyor bayağı. McAfee'ye gelecek olursak takılan gereksiz bir yazılım.

Evet kaspersky düşük sistemleri tarama yaparken kitliyor bunu göz önünde bulundurun.
Önceden Kaspersky kullandım hocam bir süre sistem düşük olduğu için sorun çıkarıyordu. Şuanki sistemin daha 1 aylık yeni göz önünde bulunduracağım dediklerinizi. Peki Windows Defender sizce kendi başına yeterli midir?

Windows Defender çöp. McAfee hiç yoktan iyidir. Zaten yanında lisans gelecekse bence McAfee kullanın. ben olsam McAfee kullanırdım.

Önceden Kaspersky kullandım hocam bir süre sistem düşük olduğu için sorun çıkarıyordu. Şuanki sistemin daha 1 aylık yeni göz önünde bulunduracağım dediklerinizi. Peki Windows Defender sizce kendi başına yeterli midir?
O zaman hocam hiç yoktan windows defenderin yanında kullanabilirsiniz ama 1 aylık bir pcniz varsa en ufak fırsatta kaspersky a geçmenizi öneririm.

Windows Defender çöp. McAfee hiç yoktan iyidir. Zaten yanında lisans gelecekse bence McAfee kullanın. Ben olsam McAfee kullanırdım.

McAfee'den defendera döndüm hiçbir sorun yaşamadım hala defenderdeyim kullanıma bağlı tabii garip sitelere girip garip şeyler indirirsen dayanmaz hocam dikkat etmek gerekiyor.

McAfee'den defendera döndüm hiçbir sorun yaşamadım hala defenderdeyim kullanıma bağlı tabii garip sitelere girip garip şeyler indirirsen dayanmaz hocam dikkat etmek gerekiyor.
Yok hocam o konularda biraz titizimdir maksimum Türkçe yama indiririm cracklı oyun vs yanaşmam hiç o toplara yeni bir sistemde :D

O zaman hocam hiç yoktan windows defenderin yanında kullanabilirsiniz ama 1 aylık bir pcniz varsa en ufak fırsatta kaspersky a geçmenizi öneririm.
Teşekkürler hocam göz önünde bulunduracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı