McAfee silinmeli mi?

Avas veya Malwarebytes, ESET kullanmanızı önermem kesinlikle.

Avast'ın aktif koruması pek iyi değil. Malwarebytes ise anti-malware olduğu için aktif koruması pek iyi değil yalnızca tespit konusunda iyi ama FP oranı çok fazla. Ayrıca ESET'i neden önermiyorsunuz?

Avast ve AVG varken ESET saçma geliyor, sorunlarından 1 tanesi bilgisayarı yavaşlatıyor. ESET işletme Av'si diye biliyorum o yüzden dıştan gelen tehtitlere korumalı değil.

Avast ve AVG varken ESET saçma geliyor, sorunlarından 1 tanesi bilgisayarı yavaşlatıyor. ESET işletme Av'si diye biliyorum o yüzden dıştan gelen tehtitlere korumalı değil.

Alakası yok. Avast ve AVG, ESET'in yanından geçemez. ESET ev kullanıcıları için de idealdir.

Daha geçenlerde aktif bir şekilde Avast kullanan bir arkadaşıma virüsler bulaştı. Temizliği ESET ve birkaç alternatif araç ile yaptık.

Av test sitesine bir göz at.

Orada iyi olduğu belirtiliyor olabilir(Testlere göre.). Belki inanmayacaksınız ve abartılı gelecek ama Avast kullanan arkadaşımın bilgisayarını Malwarebytes ile tarattım 60'a yakın zararlı yazılım tespit etti. Bunların yarısına yakın malware, geri kalanlar PUP.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı