Gıda McDonald's Burger Crush geri döndü

Yok hocam baya basit.
Baya kısa süre verip hedef puan 450 diyor ve candy crush tarzı bir oyun oynuyoruz. Aynı şeyden bahsediyoruz dimi?

Ekranda kendi kendine patlayan ve tepeden inen yeni kutuları beklerken zaten sürenin 1/3'ü gidiyor. Bir tek 4'lü yapmak +5 saniye kazandırıyor. 5'li yapınca ekran sıfırlanıyor 3 saniye de öyle yiyor. Ben 2 kere denedim normal şartlar altında o hedefi yapmak imkansızdı. Belki size verilen süre yada hedef farklıdır.

Bu oyunu kazanmak çok zor yav, 450 puanın normal yolla yapılması imkansız gibi bişey.
4lu yatay yada dikey ve yine 4 lu kare oluşan hamlelerle süreni arttıracaksın sonra puanı kasabilirsin önemli olan burda süreyi ne kadar arttırabilmen

Baya kısa süre verip hedef puan 450 diyor ve candy crush tarzı bir oyun oynuyoruz. Aynı şeyden bahsediyoruz dimi?

Ekranda kendi kendine patlayan ve tepeden inen yeni kutuları beklerken zaten sürenin 1/3'ü gidiyor. Bir tek 4'lü yapmak +5 saniye kazandırıyor. 5'li yapınca ekran sıfırlanıyor 3 saniye de öyle yiyor. Ben 2 kere denedim normal şartlar altında o hedefi yapmak imkansızdı. Belki size verilen süre yada hedef farklıdır.
Hayır herkese verilen süre ve hedef puan aynı

Donanımhaber'deki konuda yanıtladılar şimdi, normal şartlarda zormuş ama taktiği varmış. Android telefonda ekranı 60Hz'ye alıp oyun esnasında uygulamalar arası geçiş tuşuna basıp durdurarak o ekranda inceleyip geri dönüp 4'lü yaparak bu işlemi tekrarlıyormuşuz.

Bugün de indirim var.
Screenshot_20240203_000227_One UI Home.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı