Gıda McDonalds Burger Crush tekrar başladı

Zorlaştırmışlar zaman yetmiyor ki 400 yapmaya hem doğru dürüst puan da vermiyor.

Düne kadar tüm oyunları kazanmıştım bazılarını alamadım stokları bittiği için vermediler bugün oyun inanılmaz zordu sanırım tekrar zorlaştırdılar. İleride tekrar yapana kadar silerim muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düne kadar tüm oyunları kazanmıştım bazılarını alamadım stokları bittiği için vermediler bugün oyun inanılmaz zordu sanırım tekrar zorlaştırdılar. İleride tekrar yapana kadar silerim muhtemelen.
Hocam stok bittiği nasıl anlaşılıyor? "Oops bir şey yanlış gitti" diye uyarı verince mi?

Hocam stokla bir alakası yok ya sayfadan geri çıkıyorsun eliniz falan çarpınca, yada sistem hata verir geçen seneden beri etkinlik ara ara geldiğinde oynuyordum bir sefer hata verdi , bir seferde tam ödül seçme ekranına geçerken geri tuşuna basmamla hata vermesiydi

Hocam stokla bir alakası yok ya sayfadan geri çıkıyorsun eliniz falan çarpınca, yada sistem hata verir geçen seneden beri etkinlik ara ara geldiğinde oynuyordum bir sefer hata verdi , bir seferde tam ödül seçme ekranına geçerken geri tuşuna basmamla hata vermesiydi
Hocam hiç geriye tıklamadım bugün kazandım yine mesela indirim vardı Big Mac olanı seçtim yine Oops bir şeyler ters gitti diyor. Neden böyle bir sorun var anlamıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240515_092950_McDonald's.jpg
    Screenshot_20240515_092950_McDonald's.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 24
Hocam hiç geriye tıklamadım bugün kazandım yine mesela indirim vardı Big Mac olanı seçtim yine Oops bir şeyler ters gitti diyor. Neden böyle bir sorun var anlamıyorum.
Mobil veride değil de wifide yapmayı deneyin.

Mobil veride değil de wifide yapmayı deneyin.
Öncekileri de wi-fi ile yapmıştım bu seferlik mobil veriyi denedim belki olur diye. Neyse puanlarımı kullanıp hesabımı sileceğim zaten gereksiz zaman kaybı bir uygulama. Kasadayken de hata vermişti bir ara sıradan çıkıp uygulamayı silip tekrar yükleyince düzelmişti. Şimdi yine silip yükledim ama Burger Crush sorunu düzelmedi. IOS'ta herkes sorunsuz kullanıyorken eş değer Android'lerde bile böyle sorunların olması can sıkıcı. Yine de 1 seferlik bedava orta boy patates yedirdi bize sağ olsun bu uygulama :).

Yeni konular

Geri
Yukarı