MCPE nasıl hilesiz spawnpoint çekilir?

İşletim sistemi
Android

mehmet05

Decapat
Daha fazla  
Minecraft PE de arkadaşımla oynadığım dünyamızda gerçekten doğma noktasına uzak bir alana ev yapacağız yani arasında 13000 blok var. Yaratıcı moda girmeden hile yapmadan kazanımlarmızı kazanarak oyunu bitirmeyi planlıyoruz yataklan spawnpoint çekildiğini biliyorum ama başka bir çözüm var mı çünkü evi yapacağımız yere giderken bile ölüyoruz ve yatak koymayı hemen yapamıyoruz bunu ben nasıl yapabilirim? Bir çözüm öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft PE de arkadaşımla oynadığım dünyamızda gerçekten doğma noktasına uzak bir alana ev yapacağız yani arasında 13000 blok var. Yaratıcı moda girmeden hile yapmadan kazanımlarmızı kazanarak oyunu bitirmeyi planlıyoruz yataklan spawnpoint çekildiğini biliyorum ama başka bir çözüm var mı çünkü evi yapacağımız yere giderken bile ölüyoruz ve yatak koymayı hemen yapamıyoruz bunu ben nasıl yapabilirim? Bir çözüm öneriniz var mı?
Tren sistemi yap. Spawnpoit hilesiz yapılmıyor.

Fakat yatak bulup yatarsan spawn yerin orası olur. (dünya spawn yeri değişmez[spawnpoint])

Kral tren sistemi derken ben ne yapabilirim yapabilecek bir şeyin var mı gerçekten doğma noktasıyla aramda fazla blok var çözümün nedir?
İşte kızıltaş biriktir ve o kızıltaşlarla ray yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı