MediaMarkt Razer BlackShark V2 değişimi yapılır mı?

zetryx

Decapat
Daha fazla  
Medimarkttan Razer BlackShark V2 sipariş ettim. Elime 2-3 gün önce geldi fakat sağ taraftan daha çok ses geldiğini fark ettim, bu durumda ne yapmam lazım? Kutusu biraz yırtıldı fakat paketlemede sorun olmuyor. Değişim yapabilir miyim acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Medimarkttan Razer BlackShark V2 sipariş ettim. Elime 2-3 gün önce geldi fakat sağ taraftan daha çok ses geldiğini fark ettim, bu durumda ne yapmam lazım? Kutusu biraz yırtıldı fakat paketlemede sorun olmuyor. Değişim yapabilir miyim acaba.

14 günlük iade hakkın var yardımcı olmaları lazım mağazaya sorun yakınınızda varsa.

Kulaklıklarda değişim ve iade için servis raporu talep ederler.
Siz ithalatçının servisi ile görüşün derim.

Hocam Mediamarkt o ürünü mağazadan gönderiyor. O yüzden internetten alsanız bile mağazadan almış kabul ediliyorsunuz. O yüzden site üzerinden 14 günlük iade hakkını kullanmazsınız. Mağazasına gidip elden vermeniz lazım.

O süreçte de mağazadan direk değişim alamıyorsunuz ürün DOA kapsamında yetkili servise gönderiliyor. Servis ürünü kontrol ediyor eğer bahsettiğiniz sıkıntılar varsa ve servis bunu onaylarsa DOA kapsamında iade veya değişim alıyorsunuz. Eğer ürün servis tarafından kusursuz olarak belirlenirse onarıma giriyor ürününüz ve onarım için bir miktar para verip ürünü onarımlı şekilde size geri gönderiyorlar.

Ama fazla meraklanmayın DOA kapsamında gönderilen ürünle yüksek ihtimalle değişim veya iade alıyorlar zaten.

Hocam aynı durumu yaşadım benim ses kartı cızırtı yapıyordu blackshark v2'de MediaMarkt ile uğraşmadım garantiye yolladım 2 günde sonuçlandı değişim veya iade raporu çıktı. Raporun çıktısını aldım mağazaya gittim iade ettim tabii siz değişim de isteyebilirsiniz. Ama öncelikli olarak mediamarkta başvurursanız ne derler bilmiyorum. Kanımca servise yönlendirirler.

Hocam aynı durumu yaşadım benim ses kartı cızırtı yapıyordu blackshark v2'de MediaMarkt ile uğraşmadım garantiye yolladım 2 günde sonuçlandı değişim veya iade raporu çıktı. Raporun çıktısını aldım mağazaya gittim iade ettim tabii siz değişim de isteyebilirsiniz. Ama öncelikli olarak mediamarkta başvurursanız ne derler bilmiyorum. Kanımca servise yönlendirirler.
Hocam mağazadan teslim ederseniz yukarda bahsettiğim gibi oluyor. Siz garantiye vermişsiniz ama 14 günü geçmiş sanırım o yüzden garantiye vermişsiniz. Arkadaşta 14 günü geçmediyse bu bahsettiğiniz işlemlere gerek kalmaz zaten.

Geri
Yukarı