Epic Games Mega indirim başladı

Ee madem kupon yok Steam'de dolarla aynı fiyata gelen oyunu neden oradan alayım ki Epic'in kullanım amacı kuponlar ve verilen bedava oyunlardı zaten.

İş Bankası, maximum kart sahiplerine Epic Games'de dahil olmak üzere her 100 TL oyun alışverişine 20 TL, toplamda 200 TL puan veriyor. Epic indirimlerinde zaten fiyatlar çok düşük 1-2-3.. TL gibi komik tutarlara oyunlar var. İstediğiniz oyunları istek listesine ekleyin sonra 100 TL ve üzeri olana kadar sepete ekleyin ve satın alın. +20 TL bonus kapın. Alımı yaptıktan sonra yine aynı taktikle devam 😎
Darksiders serisini aldım... Bu şekilde 100 TL aşacak şekilde kombinasyonlar yaparak. 10 siparişte 200 TL bonus kapılabilir.

dark.png

Son düzenleme:
Epic indirimini az çok bildiğimden bu mega indirimlerini hiç beğenmedim.
Birkaç tane büyük oyunda indirim yapmışlar indielerin bazılarını indirime katmamışlar bile.
Ve oyunlar bayağı zamlandı indirimli hali bile pahalı. Çünkü %33 kupon vardı sepette onu da eklememişler. Yine %10 Epic ödülleri vardı o da 5'e düşmüş. Geçen ki indirim gerçekten son indirimdi bence olması lazım efsaneydi. 500 600 lira bayıp 2 3 adet 3A oyun bedavaya geliyordu.

Birkaç tane büyük oyunda indirim yapmışlar indielerin bazılarını indirime katmamışlar bile.
Ve oyunlar bayağı zamlandı indirimli hali bile pahalı. Ayrıca %33 kupon vardı sepette onu da eklememişler. Yine %10 Epic ödülleri vardı o da 5'e düşmüş. Geçen ki yılbaşı indirimleri gerçekten en iyisiydi. 600 700 liralık sepet yapsanız alacağınız 3A oyunları geçtim birkaç tane de bedavaya geliyordu yanında.

Ve oyunlar bayağı zamlandı indirimli hali bile pahalı. Çünkü %33 kupon vardı sepette onu da eklememişler. Yine %10 Epic ödülleri vardı o da 5'e düşmüş. Geçen ki indirim gerçekten son indirimdi bence olması lazım efsaneydi. 500 600 lira bayıp 2 3 adet 3A oyun bedavaya geliyordu.

Ve oyunlar bayağı zamlandı indirimli hali bile pahalı. Ayrıca %33 kupon vardı sepette onu da eklememişler. Yine %10 Epic ödülleri vardı o da 5'e düşmüş. Geçen ki yılbaşı indirimleri gerçekten en iyisiydi. 600 700 liralık sepet yapsanız alacağınız 3A oyunları geçtim birkaç tane de bedavaya geliyordu yanında.

1716044332218.png

2 cümledede aynı şeyi söylemişsiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı