Meizu M6 ve 900₺ Telefon Önerisi

UgurrKahriman

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba ben Uğur. Okul bitimine doğru yeni bir telefon alacağım. Şu an Xiaomi MI4 kullanıyorum. İthalatçı Garantisinin ızdırabını çekiyorum. Ekranım kırıldı ve garanti hiçbir şey yapmadı. O yüzden ekran yaptırmak yerine yeni bir telefon alacağım. Aklımda Meizu M6 var. Sizce nasıl bir telefon? Yoksa başka bir şey mi almalıyım?

Meizu M6:
Meizu M6 32 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı

Ekranım kırıldığı zaman zaten dedim parası neyse yaptıralım diye bizde ekran yok diye telefonu yüzüme kapattılar o yüzden. Başka bir telefon öneriniz var mı?(Lütfen Xiaomi olmasın.)

Merhaba ben Uğur. Okul bitimine doğru yeni bir telefon alacağım. Şu an Xiaomi MI4 kullanıyorum. İthalatçı Garantisinin ızdırabını çekiyorum. Ekranım kırıldı ve garanti hiçbir şey yapmadı. O yüzden ekran yaptırmak yerine yeni bir telefon alacağım. Aklımda Meizu M6 var. Sizce nasıl bir telefon? Yoksa başka bir şey mi almalıyım?

Meizu M6:
Meizu M6 32 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı
Bu var ama ben yinede Xiaomi öneririm.
Alcatel A7

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı