Meizu Mx4

Burak kar

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim cihaz bir teknoloji sayfasında görmüştüm özellikleri olsun fiyatı olsun baya güzel bi telefona benziyorda :) Acaba Türkiye'de satışa sunuldu mu ? İnceleme yapıcak mısınız ? gerçekten harika bir cihaza benziyor gerek arayüz olsun gerek özellikler olsun.

Meizu Mx4 ocak ayında gelceği söyleniyor. bu da incelemsi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemeyi izledim. Cihaz güzele benziyor yalnız yenilik beraberinde yeni sorunlarda getiriyor acaba Türkiye'ye Genpa ya da Kvk ile mi gelecek ? Garanti durumu bozulması vb. düşündürüyor biraz.

Bu tarz markalara mümkün olduğunca yanaşmayın. Telefonun özellikleri değildir önemli olan. Bu markaların Türkiye'de tutunması da zor. Gelse de servisi garantisi ne olacak ? Güncelleme verecek mi bu firma ?

Meizu Mx4 bir şans vermek lazım bu fiyata anca abu sabuk s5 mni yok one m8 mini gibi telefonları almak yerine bunu Meizu Mx4 daha iyi :D

Bu tarz markalara mümkün olduğunca yanaşmayın. Telefonun özellikleri değildir önemli olan. Bu markaların Türkiye'de tutunması da zor. Gelse de servisi garantisi ne olacak ? Güncelleme verecek mi bu firma ?
İşte asıl sorunda bu kafadaki soru işaretleri :) yalnız Genaral mobile içinde böyle deniyordu. Miniler bize uzak firmalara yakın :)

Türkiye'de 400 kişilik bir yazılım ekibi oluşturulmuş Meizu tarafından. Garanti noktasında da "digital market" 'e kalıyor her şey.
Bu kadar kısa sürede inanılmaz fazla sayıda telefon satın alındı, stok sorunları yaşanıyor. Salt bu sebepten hareketle bile sorun yaşanacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı