Mekan değişikliği sonrası internet hızı düşer mi?

xienion

Hectopat
Arkadaşlar merahaba. Babam dükkanını değiştiriyor. Aynı sokak ama biraz geri tarafta. Şu an fiber internet var aynı sokakta başka bir dükkana geçtiğimizde gene fiber olur mu? Tam neredeki dükkanı tuttu bilemiyorum adres sorgulama yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merahaba. Babam dükkanını değiştiriyor. Aynı sokak ama biraz geri tarafta. Şu an fiber internet var aynı sokakta başka bir dükkana geçtiğimizde gene fiber olur mu? Tam neredeki dükkanı tuttu bilemiyorum adres sorgulama yapamadım.

Hocam biz nereden bilelim :)

Taşındığı binada fiber altyapısı varsa aynı hızı alırsınız, yoksa alamazsınız başkaca bir cevap vermek mümkün değil.

Türkiye'de her bölgenin alt yapısı farklı olduğundan özellikle İstanbul'da çoğu alt yapıda fiber yok olmadığı içinde mekandan mekana farklılık gösterebiliyor internet hızı olduğunuz bölgedeki alt yapıyı sorgularsanız internet hızınız nasıl olduğunu az çok anlayabilirsiniz

Çeşitli forumlarda altyapı konularını takip ediyorum ve size şunu söyleyeyim, 5-10 metre aralıklı evlerin altyapısı bile farklılık gösteriyor. En sağlıklı sonuç, sorgulama ile çıkar maalesef.

Geri
Yukarı