Mekanik klavye önerisi

Black Mamba 24

Hectopat
Şu an Logitech G413 kullanıyorum. Gerçekten berbat bir klavye 2 tane eskittim, 2'si de bozuldu. Tuşlar çift basıyor kırılıyor bu klavyeyi almayı düşünen varsa uzak dursun.
Fiyat perfoormans bir mekanik klavye arııyorum arkadaşlar. Plastik malzeme olmasın. Red'ya da brown Switch olabilir.
OMEN by HP Encoder Klavye, Kablolu, Kırmızı, 6YW76AA: Amazon.com.tr
AOC GK500 Outemu Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
Corsair K68 Cherry MX Red Türkçe Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
ASUS RA05 TUF GAMING K3 D/RD Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
Şu klavyeleri buldum. Corsair K68 ve HP Omen encoder Cherry MX Switch kullanıyor ancak RGB aydınlatma yok. AOC ve ASUS'da ise Outemu Switch var ve RGB var ikisinde de.

Bu klavyelerden ya da başka modellerden tavsiyenizz varsa alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Logitech G413 kullanıyorum. Gerçekten berbat bir klavye 2 tane eskittim, 2'si de bozuldu. Tuşlar çift basıyor kırılıyor bu klavyeyi almayı düşünen varsa uzak dursun.
Fiyat perfoormans bir mekanik klavye arııyorum arkadaşlar. Plastik malzeme olmasın. Red'ya da brown Switch olabilir.
OMEN by HP Encoder Klavye, Kablolu, Kırmızı, 6YW76AA: Amazon.com.tr
AOC GK500 Outemu Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
Corsair K68 Cherry MX Red Türkçe Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
ASUS RA05 TUF GAMING K3 D/RD Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
Şu klavyeleri buldum. Corsair K68 ve HP Omen encoder Cherry MX Switch kullanıyor ancak RGB aydınlatma yok. AOC ve ASUS'da ise Outemu Switch var ve RGB var ikisinde de.

Bu klavyelerden ya da başka modellerden tavsiyenizz varsa alırım.
GamaKay MK61 sarı Switch'li beyaz modelini almanı öneririm ve alırken telefon uygulamasını kullan indirim yapıyor ve ilk kez satın satın alım yapıyorsan sana yeni kullanıcı kuponu veriyor ayrıca BGRATON kodunu girip extra indirim alabiliyorsun.

Geri
Yukarı