Mekanik klavye önerisi

Alırsanız Prime ile alın. Yoksa fazla ödersiniz.

Prime ile teslimat ücreti ödenmiyor mu?

Alırsanız Prime ile alın. Yoksa fazla ödersiniz.

18 yaşının altındayım gümrük için sorun olur galiba kendi T.C kimlik numaram ile alışveriş yapmam hesap benim üstüme fakat başka birinin T.C kimlik numarası ile girsem sorun yaşar mıyım?

Hayır. Bende böyle mesela prime'ım var.
1714587210280.png

18 yaşının altındayım gümrük için sorun olur galiba kendi T.C kimlik numaram ile alışveriş yapmam hesap benim üstüme fakat başka birinin T.C kimlik numarası ile girsem sorun yaşar mıyım?
O kadarını bilmiyorum hocam dilerseniz yeni konu açın onun hakkında.

Hayır. Bende böyle mesela Prime'ım var.
Eki Görüntüle 2184057

Amazon desteğe soracağım en mantıklısı orası olur galiba.

Hayır. Bende böyle mesela Prime'ım var.
Eki Görüntüle 2184057

Bütçemi biraz daha arttırırsam ne önerebilirsiniz Türkçe olsa daha iyi olurdu benim için.

Son düzenleme:
Amazon desteğe soracağım en mantıklısı orası olur galiba.

Bütçemi biraz daha arttırırsam ne önerebilirsiniz Türkçe olsa daha iyi olurdu benim için.

Q klavye zaten Türkçe yapılıyor. Sadece tuşların yerini bilmeniz gerekiyor. (ü ş tuşları yerlerinde yani) klavyeleri alır ilerleyen dönemde Türkçe keycap alır takarsınız.

Q klavye zaten Türkçe yapılıyor. Sadece tuşların yerini bilmeniz gerekiyor. (ü ş tuşları yerlerinde yani) klavyeleri alır ilerleyen dönemde Türkçe keycap alır takarsınız.

Hayır tuşları ezbere biliyorum fakat mesela enter tuşunun altında bir tuş var oralara falan alışabilir miyim onu düşünüyorum.

Türkçe klavyeler ISO diziliminde. AK873 ansı. Türkçe keycap takamaz.

Tek fark enter tuşu mu?

Türkçe klavyeler ISO diziliminde. AK873 ansı. Türkçe keycap takamaz.

Tuş dizilişleri farklı değil mi?

Hayır tuşları ezbere biliyorum fakat mesela enter tuşunun altında bir tuş var oralara falan alışabilir miyim onu düşünüyorum.

Tek fark enter tuşu mu?
Türkçe klavyeden farkı 6 tane tuş ve enterin küçük olması sadece ya. Ğ,Ü gibi harflere erişmek içinde bilgisayardan Windows yaparsın virgüle falan basınca o harfler çıkar.

Türkçe klavyeden farkı 6 tane tuş ve enterin küçük olması sadece ya. Ğ, ü gibi harflere erişmek içinde bilgisayardan Windows yaparsın virgüle falan basınca o harfler çıkar.

Windows üzerinden klavyeyi Türkçe Q seçersem o tuşlara bassam Ğ, ü olarak yazar değil mi?

Geri
Yukarı