Çözüldü Memtest86 fail hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lvaxy

Decapat
Daha fazla  
er.jpg

"Test has aborted due to too many errors" diye bir yazı çıkıyor ve 1 saat 10. dakikada bu karşıma çıkıyor RAM'lerde çok fazla mı problem olduğunu gösteriyor?
Ve sorun RAM'de mi çünkü sağ tarafta CPU: 0-2-4 gibi şeyler çıkıyor sorun yoksa işlemcide mi anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eki Görüntüle 1499719

"Test has aborted due to too many errors" diye bir yazı çıkıyor ve 1 saat 10. dakikada bu karşıma çıkıyor RAM'lerde çok fazla mı problem olduğunu gösteriyor?
Ve sorun RAM'de mi çünkü sağ tarafta CPU: 0-2-4 gibi şeyler çıkıyor sorun yoksa işlemcide mi anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Evet RAM emekliye ayrılması gerekiyor.
Eki Görüntüle 1499719

Evet RAM emekliye ayrılması gerekiyor.

Çözüm
Aslında bu bilgisayarı yeni aldım 2 -3 ay oluyor garantim hala devam ediyor.
Garantiye gönderebilirim ya da değişim isteyebilirim.
Yoksa böyle olmayacak bu iş.

Bir de sorun işlemci değil değil mi sormak istedim?

Değil gibi sanırım sağdaki CPU-0, CPU-4 değerleri Memtest'in bu işlemi nereden çalıştırdığını söylüyor.

Geri
Yukarı