Memtest86+ Sonuçlarının Güvenilirliği

UstaUser

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi (Hedef)
Benim Ram'i 50 kere tarattım. Hiçbir hata çıkmadı ama bilgisayarım sürekli mavi ekran veriyordu. Vatan'a verdim. Ürünü değiştirdiler :). Sonuçlarına o kadar güvenmeyin bence.

Benim Ram'i 50 kere tarattım. Hiçbir hata çıkmadı ama bilgisayarım sürekli mavi ekran veriyordu. Vatan'a verdim. Ürünü değiştirdiler :). Sonuçlarına o kadar güvenmeyin bence.
Ramleri değiştikten sonra sorununuz ortadan kalktımı acaba?Birde nasıl bir değişim süreci yaşadınız vatan bilgisayar ile?

Evet kalktı. Şu an hiçbir sorun yok. Vatan'a götürdüm ve sorun var dedim sadece.

Evet kalktı. Şu an hiçbir sorun yok. Vatan'a götürdüm ve sorun var dedim sadece.
Sadece ramlerimi verdiniz yada kasayı komplemi verdiniz? Hemen kontrol etmeden değiştilermi? Bende bir mavi ekran belasıyla boğuşuyorum tüm testler temiz çıkıyor kasayı garantiye versem epey uzun sürecek gibime geliyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece belleği verdim. Hatayı sordu. Sonra aldı. 3 hafta bekledim. Bu arada garantiye gitmiş, geri dönmüş, sonra tekrar sorun çıkmış, onlar da bu yüzden değiştirdiler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı