Menemen yumurtalı mı olmalı yumurtasız mı?

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar klasik soruyu bilirsiniz, "Soğanlı mı soğansız mı?" bugün o soruyu birazcık değiştiriyorum, menemen yumurtalı mı olur yumurtasız mı? Yani üstüne yumurta kırılır mı? Bizim ailede sadece abimle ben yumurtalı seviyoruz. O yüzden diğerleri yedikten sonra kalanların üstüne abim yumurta kırıp pişiriyor. Ve o şekilde yiyoruz. Peki siz yumurtalı mı seversiniz yoksa yumurtasız mı?

Bence yumurtalı olur menemen dediğin.
images (12).jpeg

Arkadaşlar klasik soruyu bilirsiniz, "Soğanlı mı soğansız mı?" bugün o soruyu birazcık değiştiriyorum, menemen yumurtalı mı olur yumurtasız mı? Yani üstüne yumurta kırılır mı? Bizim ailede sadece abimle ben yumurtalı seviyoruz. O yüzden diğerleri yedikten sonra kalanların üstüne abim yumurta kırıp pişiriyor. Ve o şekilde yiyoruz. Peki siz yumurtalı mı seversiniz yoksa yumurtasız mı?
Yumurtalı tabii ki de.

Yumurtasız menemen diye bir şeyi ilk defa duyuyorum. Oyumu yumurtalıdan yana kullanıyorum.

"Yumurtasız menemen" aradığınız dosya bulunamadı.
Yumurtasız menemen mi? İlk defa duyuyorum.
Yumurtalı tabii ki de.
Menemen soğansız ve yumurtalı olur.
Yumurtasız menemen domates kızartması tarzında bir şey olur.
Çoğu kişi benimle aynı fikirde. Hele @mehmetılhan Tam dediğiniz gibi soğansız ve yumurtalı olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı