Meslek Lisesi Bilişim hangi dal seçilmeli?

Kyuipe

Hectopat
Daha fazla  
Anadolu Lisesinden Meslek lisesine nakil aldıracağım. Bilişim bölümüne geçeceğim ama yazılım geliştirme ve web geliştirme arasında kaldım. Web geliştirme zevkli geliyor, grafik tasarımımda iyi ama yazılım geliştirmede çok hoşuma gidiyor. Hangisini seçmeliyim?

Anadolu lisesinden meslek lisesine nakil aldıracağım. Bilişim bölümüne geçeceğim ama yazılım geliştirme ve web geliştirme arasında kaldım. Web geliştirme zevkli geliyor, grafik tasarımımda iyi ama yazılım geliştirmede çok hoşuma gidiyor. Hangisini seçmeliyim?

Web geliştirme önü daha açık.

Anadolu lisesinden meslek lisesine nakil aldıracağım. Bilişim bölümüne geçeceğim ama yazılım geliştirme ve web geliştirme arasında kaldım. Web geliştirme zevkli geliyor, grafik tasarımımda iyi ama yazılım geliştirmede çok hoşuma gidiyor. Hangisini seçmeliyim?

Şahsen 3 yıldır web geliştirme/ yazılım bolumindeyim 9 ve 10. sınıfta dersler çok zevkliydi ama 11 de konular o kadar agirlastiki normal derslere zaman ayıramaz oldum şahsen pişmanım.

Anadolu Lisesinden Meslek lisesine nakil aldıracağım. Bilişim bölümüne geçeceğim ama yazılım geliştirme ve web geliştirme arasında kaldım. Web geliştirme zevkli geliyor, grafik tasarımımda iyi ama yazılım geliştirmede çok hoşuma gidiyor. Hangisini seçmeliyim?

Şu anda yazilim geliştirme dalındayim ben, web sitesi yapmayı öğreniyoruz, mobil uygulama yapmayı öğreniyoruz, ve de Photoshop ve After Effects'den dersler görüyoruz ama en çok web sitesine önem veriliyor o 9 saat diğerleri 4-5 saat web geliştirmeyi bilmiyorum ama yazilim geliştirmede durum bu

Şu anda yazilim geliştirme dalındayim ben, web sitesi yapmayı öğreniyoruz, mobil uygulama yapmayı öğreniyoruz, ve de Photoshop ve After Effects'den dersler görüyoruz ama en çok web sitesine önem veriliyor o 9 saat diğerleri 4-5 saat web geliştirmeyi bilmiyorum ama yazilim geliştirmede durum bu.

Hangi sehirdesiniz hocam ben yakında başka şehre tasinacağım ve aynı bölümü seçmem gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı