Meslek Lisesi Elektrikli Araçlar bölümü mü Bilgisayarlı Makine İmalatı bölümü mü?

Meslek lisesi elektrikli araçlar mı, bilgisayarlı makine imalatı mı? Hangi dalın önü açık?
Hocam meslek lisesi okumanızı tavsiye etmiyorum üniversite hayalleriniz var ise birde bunun stajı var 12.sınıfta psikolojiniz çok bozulur bende şuan meslek lisesinde Elektrik elektronik bölümünü okumaktayım dehb ve anksiyetem var saçlarım dökülüyor stresten ve beyazladı ayrıca yaşım daha 17 :(

Hocam meslek lisesi okumanızı tavsiye etmiyorum üniversite hayalleriniz var ise birde bunun stajı var 12.sınıfta psikolojiniz çok bozulur bende şuan meslek lisesinde Elektrik elektronik bölümünü okumaktayım dehb ve anksiyetem var saçlarım dökülüyor stresten ve beyazladı ayrıca yaşım daha 17 :(
anladım ama ben staj yapmayı çok istiyorum

anladım ama ben staj yapmayı çok istiyorum
Hocam inanınki staja başladığınız zaman keşke yapmasaydım diye kafanızı duvarlara vuracaksınız gençliğinizi bir staj uğruna karartmanıza gerek sonra kendinizi benim gibi ifade edemez ve eskileri özlemekte bulursunuz özellikle sahaya giderseniz ayvayı yersiniz 25 kg kabloyu geçen gün 20.kata götürdüm sonra istemediler geri indirdim amelelik yani kısacası eğer ustalara çay falan götürceksen kablo yağ taşıyacaksan bunları göze alıyorsan yap ama ben senin yerinde olsam sınava şurda 15 gün falan kalmıştır sanırım biraz çalışıp düzgün bir anadolu lisesine giderdim meslek lisesi artık eskisi gibi değil gidin çok istiyorsanız üniversitede okuyun hem daha bilgili olursunuz hemde kimse sizi köle gibi kullanmaz ben tecrübelerimi söylüyorum hayattan bıktım ilaç kullanmaya başlayacağım sanırım artık saçlarım dökülüyor benim artık hocam çok fazla stres olursunuz gençliğinize yazık kim bile kaç tane 3 İQ insana hizmet edeceksiniz ben sizin yerinizde olsam kesinlikle yapmazdım.

Geri
Yukarı