Mezuna kalınırsa YKS yetişir mi?

Yani açıkçası ben dört ay çalışarak 90.000 sıralama yaptıysam bir yıl boyunca adamakıllı çalışan biri 5000 rahat yapar gibi geliyor. Bilmiyorum belki ben başarısız olmuş olabilirim ancak 90.000 gibi bir sıralama dört ayda oluyorsa bir sene içerisinde yani 12 ayda çok çok çok daha iyi sıralamalar yapılabilir ve ben bu tecrübeye dayanarak söylüyorum ki çevremde de yapanlar olduğu için bunda hemfikirim.

Hocam dalga mı geçiyorsun YouTube’u bile açsan tonlarca derece yapan öğrenci videosu var. Hadi diyelim ki onlar sahte benim kendi çevremde öyle bir çok kişi son sene hazırlanıp derece yaptı. Ayrıca sınava ilk kez girmiyorum mezunum şu anda.
Sen yapmış olabilirsin ama sınava 3 milyon kişi giriyor. O zaman 5 ay önce başlayıp 70 bin yapabilirsin diye tavsiye verelim 😁.

Sayısaldan hazırlandım ve emin olun ki nasıl hazırlanılacağını biliyorum. Geçen senenin başında 17 TYT ve beş AYT neti ile başladım. Ve bu süreçte şubat depremine kadar 100 TYT 50 AYT civarlarını gördüm. Yani ne sallıyorum ne de abartıyorum sadece düzgün bir çalışmayla ve disiplinle çok iyi sıralamalar yapılabilir. 5000 çok zor da olsa yapılabilir imkansız değil ancak yapılabilir ve ben bunu söylemeye çalışıyorum.
Bizde yapılamaz demedik ki zaten. Ilk 100 de yapılabilir, 1 de yapılabilir, 1 milyonda yapılabilir. Ama gerçekçi tavsiye vermek istiyoruz

Sen yapmış olabilirsin ama sınava 3 milyon kişi giriyor. O zaman 5 ay önce başlayıp 70 bin yapabilirsin diye tavsiye verelim 😁.

Bizde yapılamaz demedik ki zaten. Ilk 100 de yapılabilir, 1 de yapılabilir, 1 milyonda yapılabilir. Ama gerçekçi tavsiye vermek istiyoruz
Gerçekçi bir tavsiye, disiplinle ve doğru taktik-planlama ile çalışırsa 5K'yı rahatlıkla yapar :D. Daha fazla yazıp uzatmayacağım aynı şeyleri anlatıyorum çünkü. İnanmak başarmanın yarısıdır.

Geri
Yukarı