Mezuniyet için kıyafet önerisi

Alp0001

Yoctopat
Daha fazla  
Mezuniyet otelde havuz başında olacak, smokin mi giysem takım elbise mi karar veremedim. Tavsiye verir misiniz? (ortaokul mezuniyeti)

Son düzenleme:
Smokin çok abartıya kaçacaktır kardeşim. Şık bir takım elbise bence gayet iyi duracaktır.

Tavsiyem: Böyle boş işlerle uğraşmamanız. :) fakat illa gidecekseniz de sade takım iyidir. Neticede herkesin parasını vererek toplandığı amacı çok da anlaşılamamış temelde basit bir kutlama.

Adam hayatında kaç kere mezun olacak hocam? Yani arkadaşları ile mezun oldukları için kutlama yapmak bana sorarsanız boş bir iş değil amaç eğlenmek.

hayatımda birkaç kez olacak bir şeye gitmemek saçma olur bence.
Yani çıkış noktasına bakacak olursanız üniversite mezuniyeti dışındakiler popüler kültürün uydurması ki üniversite mezuniyeti de normalde dereceye girenlere takdim sonrası diploma dağıtmak üzerine yapılır. Fakat günümüzde işin cılkı çıktığı için ilkokuldan beri tabiri caizse hayal satarak bir "tören" düzenleyip durmaya başladılar. Ha arkadaş ortamını sevdiğiniz için eğlenmek adına gidecekseniz elbette gidilebilir ama orta okul mezuniyeti için yok otel tutmaydı yok smokindi... Neyse ileri yaşlarda belki daha iyi anlarsınız.

Yani çıkış noktasına bakacak olursanız üniversite mezuniyeti dışındakiler popüler kültürün uydurması ki üniversite mezuniyeti de normalde dereceye girenlere takdim sonrası diploma dağıtmak üzerine yapılır. Fakat günümüzde işin cılkı çıktığı için ilkokuldan beri tabiri caizse hayal satarak bir "tören" düzenleyip durmaya başladılar. Ha arkadaş ortamını sevdiğiniz için eğlenmek adına gidecekseniz elbette gidilebilir ama orta okul mezuniyeti için yok otel tutmaydı yok smokindi... Neyse ileri yaşlarda belki daha iyi anlarsınız.
arkadaş ortamı olmasa gitmenin anlamı yok zaten, sınıf bakımından şanslıyım. 20 kişinin sadece 2-3'ünü sevmiyorum, eğlenceli olacağını düşündüğüm için gidiyorum. Okul zaten özel okul otel tutmamaları saçma olurdu bence

Yeni konular

Geri
Yukarı