Mi 11 Ultra vs Diğer Xiaomi Amiral Gemileri

TeknoLee

Decapat
Daha fazla  
Fiyattan bağımsız olarak düşünecek olursak, Mi 11 Ultra sizce kamera konusunda diğer Xiaomi amiral gemilerinden üstün mü? Siz olsanız,
  • Mi 10 Pro
  • Mi 11 Ultra
  • 12 Pro
  • 13 Pro
Cihazları arasından hangisini seçerdiniz?
Gerçi Xiaomi 13 Pro'da Leica lens var ama.
Bence en başarılı tasarım Mi 11 Ultra'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yurtdışı 11 ultra kullanmıştım. Çok premium bir cihaz. Xiaomi 12 pro bakıyorum Türkiye fiyatı 28 bin tl. O paralar asla verilmez ancak yurtdışı alınacaksa mantıklı.

Fiyattan bağımsız olarak düşünecek olursak, mi 11 Ultra sizce kamera konusunda diğer Xiaomi amiral gemilerinden üstün mü? Siz olsanız,
  • Mi 10 Pro.
  • Mi 11 Ultra.
  • 12 Pro.
  • 13 Pro.
Cihazları arasından hangisini seçerdiniz?
Gerçi Xiaomi 13 Pro'da leica lens var ama.
Bence en başarılı tasarım mi 11 Ultra'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kamera konusunda hiçbirini beğenmiyorum.

Yurtdışı 11 ultra kullanmıştım. Çok premium bir cihaz. Xiaomi 12 pro bakıyorum Türkiye fiyatı 28 bin tl. O paralar asla verilmez ancak yurtdışı alınacaksa mantıklı.
Hocam 11 Ultra kullanırken hiç ısınma sorunları yaşamış mıydınız? O cihazda çok ısınma şikayeti duymuştum.

Kamera konusunda hiçbirini beğenmiyorum.
Dxomark'a göre Mi 11 Ultra'nın kamerası S23 Ultra'dan bile daha iyiymiş 😀

Hocam 11 Ultra kullanırken hiç ısınma sorunları yaşamış mıydınız? O cihazda çok ısınma şikayeti duymuştum.

Dxomark'a göre mi 11 Ultra'nın kamerası S23 Ultra'dan bile daha iyiymiş 😀

Dxomark denilen siteyi ciddiye almıyorum. Yaptığı değerlendirmelerin çoğu gerçeği yansıtmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı