Mi Note 10 Lite vs Mi 10 Lite 5G

segkameg

Hectopat
Merhaba, başlıkta belirttiğim iki telefon arasında kaldım. İkisininde 0 fiyatı aynı hangisini tercih etmemi önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz.

Sadece bu 2 telefon var aklımda ikisi arasında tavsiye istemiştim fakat hepsini okumadınız galiba.
Mi 10 Lite alsın çünkü 765G bulunduruyor.

Hocam teşekkür ederim öneriniz için.

Arkadaş doğru yazmış MI10 Lite'da 765G bulunuyor yanlış biliyorsunuz. Hatalı bir düzeltme yapmışsınız.

Son düzenleme:
Ama ben 10 Lite önerdim. Note 10 Lite değil.
Benim hatam, yanlış okumuşum. Başlıkta da aynı şekilde ikisinin de Note olduğu sandım. 😅

Ben yine de M51 öneririm, 730G ve 765G arasında 765G’nin daha iyi olduğu doğru ama öyle çok büyük bir fark yok.

Samsung'un artıları daha çok (ekran/panel, batarya, kamera olarak daha iyi ve MIUI şahsen tercih etmezdim). Tabii arkadaş 10 Lite alacaksa yapacak bir şey yok, iki seçim de üzmez.

@Samotne Ciasteczka Hangisini önerirdin?

Son düzenleme:
Benim hatam, yanlış okumuşum. Başlıkta da aynı şekilde ikisinin de Note olduğu sandım. 😅

Ben yine de M51 öneririm, 730G ve 765G arasında 765G’nin daha iyi olduğu doğru ama öyle çok büyük bir fark yok.

Samsung'un artıları daha çok (ekran/panel, batarya, kamera olarak daha iyi ve MIUI şahsen tercih etmezdim). Tabii arkadaş 10 Lite alacaksa yapacak bir şey yok, iki seçim de üzmez.

@Samotne Ciasteczka hangisini önerirdin?

Özellikleri benzer; ikisi de AMOLED ekran kullanıyor ve ikisinin de kamerası ahım şahım değil.

Geri
Yukarı