Microsoft Defender, Android, iOS ve macOS’a Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Microosft-Defender.jpg

Birçok insan hala üçüncü taraf güvenlik yazılımları kullanıyor olsa da, Microsoft Defender için şirketin sürekli geliştirmeler yaptığını görüyoruz. Yazılım devi şimdi ise güvenlik yazılımını diğer platformlara getiriyor. Platformlar arası projenin kod adı “Gibraltar” ve Windows 11, Android, iOS ve macOS için Microsoft Defender’ın ücretsiz bir sürümü olacak. Windows tabanlı olmayan cihazlarda zaten Microsoft Defender desteği […]

Devamı: Microsoft Defender, Android, iOS ve macOS’a Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Microosft-Defender.jpg

Birçok insan hala üçüncü taraf güvenlik yazılımları kullanıyor olsa da, Microsoft Defender için şirketin sürekli geliştirmeler yaptığını görüyoruz. Yazılım devi şimdi ise güvenlik yazılımını diğer platformlara getiriyor. Platformlar arası projenin kod adı “Gibraltar” ve Windows 11, Android, iOS ve macOS için Microsoft Defender’ın ücretsiz bir sürümü olacak. Windows tabanlı olmayan cihazlarda zaten Microsoft Defender desteği […]

Kaynak Technopat

Defender eskisi kadar dandik değil, çok sayıda güncelleme gelip veritabanı gündelik bir kullanıcı için yeterli oluyor. Virüs yemek zaten eskisi kadar kolay bir iş değil, çok beceriksizseniz bilmediğiniz linklere tıklamayın :)

Geliyor olması güzel, hafif olursa tadından yenmez

Microosft-Defender.jpg

Birçok insan hala üçüncü taraf güvenlik yazılımları kullanıyor olsa da, Microsoft Defender için şirketin sürekli geliştirmeler yaptığını görüyoruz. Yazılım devi şimdi ise güvenlik yazılımını diğer platformlara getiriyor. Platformlar arası projenin kod adı “Gibraltar” ve Windows 11, Android, iOS ve macOS için Microsoft Defender'ın ücretsiz bir sürümü olacak. Windows tabanlı olmayan cihazlarda zaten Microsoft Defender desteği […]

Kaynak Technopat

Bayağı beğendim.

Defender eskisi kadar dandik değil, çok sayıda güncelleme gelip veri tabanı gündelik bir kullanıcı için yeterli oluyor. Virüs yemek zaten eskisi kadar kolay bir iş değil, çok beceriksizseniz bilmediğiniz linklere tıklamayın :)

Gelde bunu millete anlat. Bilinçli bir kullanıcıyım yıllardır Defender kullanıyorum (bazen kapatıyorum bile) hiç virüs yemedim. Bilinçli bir kullanıcının virüs yemesi kolay kolay mümkün değil.

Geri
Yukarı