Çözüldü Microsoft hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Sorunu çözebilirsen burada paylaşmanız iyi olur.
Evet hocam paylaşacağım.

Hocam hala çözülmüş değil ama Microsoft Store'da oturum acık gorunuyor. Kendi mailim yazıyor fakat böyle bir mail yok hatası aldım çarpıya basarken mail bir anda değişti ve geri baktığımda mail adresimin ne olduğunu gördüm. Şuan deniyorum kurtarmayı.

Sorun Çözüldü. İlk başta korkmayın hesabınız silinmedi mail adresi değiştirildi.https://hypixel.net/threads/guide-how-to-handle-hacked-account-issues-with-microsoft-support.5429472/ bu rehberden de çözebilirsiniz ama ben nasıl çözdüğümü anlatacağım.Microsoft store da oturumum açıktı. Ve sanırım bug sayesınde hesabın değişen mailini gördüm ve Recover your account adresinde üste o maili ve alta kendi 2. mailimi yazdım. Kendimle ilgili şeyleri girdim ve mailime şifre sıfırlama link geldi. Hesaba girdim kendi mailimle değiştirdim.
Geçmiş olsun. Numaranız kayıtlı mıydı?
Evet şuan baktım tamamen random bir sayılı hesaba geçmiş. Maili bulmam çok iyi oldu çünkü hesabın mailini yazınca kabul etmiyordu. Şimdi deniyorum.

Bu adres üzerinden iletişime geçin, yardımcı oluyorlar.
1714491970970.png

@yigidyum

Evet şuan baktım tamamen random bir sayılı hesaba geçmiş. Maili bulmam çok iyi oldu çünkü hesabın mailini yazınca kabul etmiyordu. Şimdi deniyorum.

Eki Görüntüle 2182780

@yigidyum
O sayfadan desteğe ulaşmak biraz karışık geldiyse;

Burada direkt etkileşimli araçları da var.

O sayfadan desteğe ulaşmak biraz karışık geldiyse;

Burada direkt etkileşimli araçları da var.
Hocam hesabı buldum ama sansürlü bir şekilde. Yanına mail eklemiştim oradan buldum. Simdi ne yapacagım? Telefondan arayarak mı konussam?

Yeni konular

Geri
Yukarı