Microsoft Kursları

Kıymalı Pide

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben nickimden de anlaşılacağı üzere fırın ustasıyım. Yaptığım işi seviyorum ama gerçekten çok yorucu geliyor. Günde 11-12 saat çalışıyorum. 24 yaşına girdim 3 gün önce ve ben bu işi devam ettirmek istemiyorum. Gerek uzun saatlerinden, gerek sezonluk olmasından dolayı. Bilgisayar konusu, benim hobi alanım ve ben bu hobiden hem zevk alıp hem para kazanmak istiyorum. Belli başlı bilgisayar dükkanları düşük maaş veriyor ve benim kalabilecek bir yerim yok. Köy yerinde yaşıyorum. Kiralar malum çok yüksek. Bana, beni doyurabilecek başlangıç olarak asgari ücret verecek bir yer bulamadım. Haftalık 200-250 liradan bahsediyorlar. Sonuç olarak dünyaya 2 defa gelmiyoruz. Ha bu arada kız kardeşime ve anneme bakmakla yükümlüyüm. Velhasıl kelam, belli başlı ücret ödeyip Microsoft kurslarına gitsem, bu işe adım atmak için bana faydası olur mu? Bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı