Microsoft Loopback bağdaştırıcısı

BlueGene

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bugün başıma gelen ve sebebinin ne olduğunu anladığım bir hata ile karşılaştım...
Microsoft Loopback bağdaştırıcısı, sınırlı bağlantı hatası veriyor ve neden verdiğini çözemedim. Googgle amca da bilmiyor, bir çözüm bulamadım. Hatadan dolayı yazıcılar ve workgroup içindeki iletişim etkileniyor. Yazıcıya bağlanamıyorlar, server haricinde terminaller kendi aralarında bağlanırken bir sorun yok, internet bağlantısında bir sorun yok. Bende bu bağdaştırıcıyı devre dışı bıraktım ama çözüm olacak mı emin değilim. Bilen, anlayan network uzmanı arkadaşlar yardımcı olursalar çok sevinirim.

Not: Server 2003, Active Directory kurulu ama clientler sadece rdp ile bağlanıyor, Active Directory devre dışı bırakıldı.

Teknik bir sorundu... Zamanı geçti, sorun düzeldi. Şu koskoca sosyal de ya bu sorunun cevabını bilen yok yada herkes sistem toplayıp basit soruları cevaplıyor... Herkes her şey den anlayacak diye bir kaide yok ama en azından 3-5 tane sistem uzmanı vardır aramızda onlar da görmemişlerdir, sağlık olsun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı