Microsoft SQL Server 2012 "SQL Server VSS Writer" Hatası

Tabi

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,6 KB · Görüntüleme: 192
  • xss.PNG
    xss.PNG
    9,9 KB · Görüntüleme: 173
Hmm. Her şey kaldırılmış evet. Aynısı bende de olmuş hizmetlerden açınca düzelmişti. Paylaştığım sayfada bunu "ENU\x64\SQLEXPRADV_x64_ENU.exe" indirerek denediniz mi?

Yok kurmadım ama format atmadan önce bunları yüklememiştim sadece SQL kurmuştum. bazıları mscvr100.dll ile ilgili olduğunu bile söylediler adını değiştirdim biraz daha uzun bekledi ama yine aynı hatayı verdi ben sizin dediğinizide indireyim.

Kurdum yine olmadı :(

Yok kurmadım ama format atmadan önce bunları yüklememiştim sadece SQL kurmuştum. bazıları mscvr100.dll ile ilgili olduğunu bile söylediler adını değiştirdim biraz daha uzun bekledi ama yine aynı hatayı verdi ben sizin dediğinizide indireyim.

Kurdum yine olmadı :(

Daha yeni bir sürümünü yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ya da sisteminizi en güncel durama getirin. Sanırım sizin Windows orijinal. Windows 10'u kurup kendi lisans anahtarınızı girip etkinleştirebilirsiniz. Bir de bu yolları denemenizi tavsiye ederim.

Şimdi uygulama hatası diye birşey geldi 0xc000007b bu failed to start acaba bu hata yüzündenmi geliyor

Sanırım "mscvr100.dll" bunu sistem dosyasına eklediniz veya biraz karıştırdınız. O programdan artık hayır gelmez. Siz sisteminizi güncelleyin veya Windows 10 kurun. Windows 10 kurmak daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı