Microsoft Store Superliminal indirirken 0x87E0000F hatası

Bedirhan21314

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şimdi 6TL'ye Microsoft Store'dan bir aylık Game Pass aldım. Süperliminal oyununu indirirken 0x87E0000F hatasını veriyor. İndirme yarıda kalıyor. Yeniden başlatıp denedim düzelmedi. Bilgisayarda 300GB'dan fazla da boş ver var. Başka oyun indirmeyi denedim sorunsuz şekilde indi. Starfield ve Forza Horizon 5 indirmesini başlatacağım ama yine aynı şekilde hata vermesinden tedirginim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsi geçen oyunların kurulu olduğu klasöre gir ve onları tamamen sil ve çöp kutusunda kalmadığından da emin ol. Ardından tekrar en baştan yükle.

Eğer bu yetmez ise, uygulamalar menüsünde Xbox uygulamasını onar veya sıfırlamayı dene.

Bu hata genellikle yükleme esnasında bağlantı kopmaları veya yavaşlamaları nedeni ile olur. Oyunun dosya bütünlüğü bozulur ve kaldığı yerden devam edemez.

Dediğiniz gibi tam belirli bir kısımda duraklıyor her seferinde ve o esnada da yayın izliyordum yayında duraksamıştı. Gamesave dosyasını sildim Xbox klasörü tertemiz fakat yine tam 7,43 GB da aynı hatayı verdi iptal etti.

Bilgisayara format attım en baştan kurdum her şeye rağmen yine 7.43 de takıldı ya.

Son düzenleme:
Dediğiniz gibi tam belirli bir kısımda duraklıyor her seferinde ve o esnada da yayın izliyordum yayında duraksamıştı. Gamesave dosyasını sildim Xbox klasörü tertemiz fakat yine tam 7,43 GB da aynı hatayı verdi iptal etti.

Bilgisayara format attım en baştan kurdum her şeye rağmen yine 7.43 de takıldı ya.
çözebildinizmi acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı