Microsoft ve Minecraft

• Konuyu başlatan serhat47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B

Microsoft başarır mı ?

• Evet

Oy: 17 73,9%
  • Hayır

Oy: 1 4,3%
  • Oyuncuları tatmin etmez

Oy: 5 21,7%

• Oy verenlerin toplamı
    23
S

serhat47

Ziyaretçi
Hepimiz Microsoft un Minecraftı (mojan) satın aldığını biliyoruz peki yorumunnuz ne ?

Sizce Microsoft başarır mı ?

Notch ve ekibi olmadan minecraft fikri ?

Ben şahsen Minecraft'ı oyun olarak görmüyorum. Yine de oynayanlara saygım var. Eğer ki geliştirirlerse ve bu basitlikten, çocuklara hitap eden yapıdan kurtulurlarsa benim gibi oynamayı düşünmeyenler oyuna bakabilir. Microsoft bunu yapamayacak bir firma da değil zaten. :)

Ben şahsen Minecraft'ı oyun olarak görmüyorum. Yine de oynayanlara saygım var. Eğer ki geliştirirlerse ve bu basitlikten, çocuklara hitap eden yapıdan kurtulurlarsa benim gibi oynamayı düşünmeyenler oyuna bakabilir. Microsoft bunu yapamayacak bir firma da değil zaten. :)
Çocuk oyunu dediğin oyuna tek kuruş reklam yapılmadan meşhur oldu ve oynamadan çocuk oyunu deme bence youtube ye gir de bak Burak Oyunda BFChicken gamers e :D

Valla aga minecraft'a ben de önce önyargıya yaklaşmıştım sonra hoşuma gitti. Hatta bir ara hunger games olayına çok sardım ama çok hileci var. Bir de ana bacı küfreden terbiyesiz 10 yaşındaki çocuklar. Bu arada uluslararası bir server sunucuda hile kullananların %60'ının Türk olduğunu açıkladı. Artık giriyorsun sunucuya moderatör sırf türksün diye atıyor seni. Bu arada hunger games seviyorsan şu kanala bir dakikalığına göz at derim: Huahwi. Türkleri önermem çünkü biraz kibiri oluyorlar. Ama aga yine de senin düşüncen o. Ben de minecraft ı bir oyun yerine boş zamanları geçirecek bir uygulama olarak görüyorum. Herkese Iyi Akşamlar :)

Bu arada minecraft dışı birkaç kanal önerisi yapayım :) PintipandaTV MuratAbiGF Servet Carey oguzsasi. Açıkçası bunlar benim idolüm :3

Yeni konular

Geri
Yukarı