Mieko.com Xiaomi'nin kendisi mi?

djaxle

Zeptopat
Daha fazla  
Mi.com/tr adresinden sipariş verdim ürün geldi ama üstünde ithalatci firma mieko zincir aksesuarları sanayi ve ticaret yazıyor bu ürün oradan mi geldi? Yoksa Xiaomi'nin kendi sitesinden mi anlamadım ithalatçı firma yazıyor ama bana Xiaomi Türkiye garantili dendi.
Ürün Xiaomi'den gelmemiş mi? Yoksa normal bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi.com/tr adresinden sipariş verdim ürün geldi ama üstünde ithalatci firma mieko zincir aksesuarları sanayi ve ticaret yazıyor bu ürün oradan mi geldi? Yoksa Xiaomi'nin kendi sitesinden mi anlamadım ithalatçı firma yazıyor ama bana Xiaomi Türkiye garantili dendi.
Ürün Xiaomi'den gelmemiş mi? Yoksa normal bir şey mi?
Xiaomi Türkiye Disbritörü'dür Mieko. Benim telefonun kutusunda da yazıyor.

Xiaomi Türkiye Disbritörü'dür Mieko. Benim telefonun kutusunda da yazıyor.
Distribütör ne demek oluyor onu pek bilmiyorum da ürün distribütör garantili değil yani demi çünkü bana xiaomi Türkiye garantili dediler bu Xiaomi Türkiye garantili demi ? Mi nin kendi sitesinden aldım sanki başka siteden almışım gibi ama resmi siteden aldım neden böyle anlamadım böyle olması normal mi ? Distribütör ne demek ?
Mieko ya baktığımda aldığım ürün 3 bin ama Xiaomi de 3.600 TL ? Çakma ürün mü geldi başka siteden mi gelmiş?

Distribütör ne demek oluyor onu pek bilmiyorum da ürün distribütör garantili değil yani değil mi çünkü bana Xiaomi Türkiye garantili dediler bu Xiaomi Türkiye garantili değil mi? Minin kendi sitesinden aldım sanki başka siteden almışım gibi ama resmi siteden aldım neden böyle anlamadım böyle olması normal mi? Distribütör ne demek?

Distribütörler, ilgili firma ile anlaşıp Türkiye'ye ürün gelmesini, satışını, pazarlamasını ve satış sonrası desteğini veriyor. Belirttiğiniz distribütörü bilmiyorum, genel bilgi verdim.

Distribütörler, ilgili firma ile anlaşıp Türkiye'ye ürün gelmesini, satışını, pazarlamasını ve satış sonrası desteğini veriyor. Belirttiğiniz distribütörü bilmiyorum, genel bilgi verdim.
Bu distribütör her zaman oluyor demi ? Normal bir şey yani?
Saatin şarjı biraz söyleyene göre hızlı gidiyor
Şüphelenmeye başladım cidden
Bu distribütör her zaman her üründe oluyor mu yoksa distribütörsuz oluyormu ?

Bu distribütör her zaman oluyor değil mi? Normal bir şey yani?
Saatin şarjı biraz söyleyene göre hızlı gidiyor
Şüphelenmeye başladım cidden
Bu distribütör her zaman her üründe oluyor mu yoksa distribütörsuz oluyor mu?

Distribütör Türkiye şartlarında çok normal hocam. Şöyle düşünün Xiaomi kendisi şirket açıp adam çalıştıracağına Türkiye'deki yerel şirketler ile anlaşıyor. Ürünleri distribütöre yolluyor, gerisi ile distribütör ilgileniyor

Aklınıza gelebilecek neredeyse her teknoloji firması distribütör ile çalışıyor.

Distribütör Türkiye şartlarında çok normal hocam. Şöyle düşünün Xiaomi kendisi şirket açıp adam çalıştıracağına Türkiye'deki yerel şirketler ile anlaşıyor. Ürünleri distribütöre yolluyor, gerisi ile distribütör ilgileniyor

Aklınıza gelebilecek neredeyse her teknoloji firması distribütör ile çalışıyor.
anladım ozaman sıkıntı değil yani ben şeyden korkmustum bu distirbitor olunca ürün başka yani ufak çakma gibi oluyo sanmıstım eger orjınal olmasını etkılemıyosa sıkıntı degıl urunun türkiye xiaomi garantili oldugu soylendı bana o etkilemiyor heralde ? yani distiribitor olması xiaomi türkiye garantılı olmadıgı anlamına gelmıyor demı cunku bana xiaomi türkiye garantili dendı eger aynı ürün en ufak bir farkı yoksa sıkıntı değil mi nin kendi ürünü ise içim rahatlar distirbitor olsada bu ürün xiaomi türkiye garantili ve mi sitesinin ürünü demi ?

Evet Xiaomi Türkiye garantili ve evet mi sitesinin ürünü.
cok teşekkür ederim yardımlarınız ıcın. ürünü yeni aldım sarj etmek için pilin boşalmasını bekliyorum tamamen 100 olunca sarjdan kesecegım ama halen en saglıklı sarj türü ne bilmiyorum hızlı sarj adaptörü var onla sağlıklı olmuyo diye biliyorum bilgisayardan usb kısmından mı şarj etsem bilemedim powerbank im yok hızlı şarj adaptörü ve bilgisayar usb var adaptör seçimi kullanma kılavuzunda yazmıyo maalesef goremedım bilmiyorum o yuzden

Cok teşekkür ederim yardımlarınız ıcın. Ürünü yeni aldım şarj etmek için pilin boşalmasını bekliyorum tamamen 100 olunca sarjdan kesecegım ama halen en saglıklı şarj türü ne bilmiyorum hızlı şarj adaptörü var onunla sağlıklı olmuyor diye biliyorum bilgisayardan USB kısmından mı şarj etsem bilemedim powerbank im yok hızlı şarj adaptörü ve bilgisayar USB var adaptör seçimi kullanma kılavuzunda yazmıyor maalesef goremedım bilmiyorum o yuzden

Hızlı şarj ile kullanmayın hocam, pek bilgim yok ama hızlı şarj tavsiye edilmiyor.

Kendim genellikle PC'den şarj ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı