Mimarlık için 50 bin TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan otm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 418
i7 13700 - RTX 4070 Victus tercih edilebilir değil mi diyorsun bu fiyat skalası için gerçekten? Yoksa bu skalada adamakıllı Nitro olmadığı için mi mecburiyetten soba öneriyorsun? Merak ettim doğrusu.

Mecburiyetten TUF öneriyorum. Nitro stokta olsa onu önerirdim şayet bu cihazlardan çok daha kaliteli bir model.

Mecburiyetten TUF öneriyorum. Nitro stokta olsa onu önerirdim şayet bu cihazlardan çok daha kaliteli bir model.

Bu nasıl hocam iyi mi yoksa doğal gaz muadili mi?

Çok daha kaliteli olduğu yok hatta TUF sıcak olsa dahi çok daha kaliteli Nitro'ya göre.

Nitro'nun soğutması çok daha iyi, sıvı metal var, macun değişimi derdi de yok bundan dolayı. Paneli de 2K 165Hz 3 ms. TUF'un panelinden çok daha kaliteli ve çözünürlüğü de daha yüksek.

Nitro'nun soğutması çok daha iyi, sıvı metal var, macun değişimi derdi de yok bundan dolayı. Paneli de 2K 165Hz 3 ms. TUF'un panelinden çok daha kaliteli ve çözünürlüğü de daha yüksek.

QHD ekran tabiki de FHD ekrana göre daha iyi çözünürlüğe sahip olur. Stokta kalmamasıyla alakası yok bu skalada adam akıllı Nitro falan bulunmuyor. Nitro performansta helikopter gibi çalışsın, can çekişmesi umrumda değil dersen sıkıntı yok. O cihaz her türlü Thermal Throttle yiyor mecbur değişmek zorundasın macunu. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı